CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > بلاک چین CoinSLanD Saturday 7 May 2022 0
واحد ابری گوگل تیم Web3 خود را ایجاد می کند

واحد ابری گوگل تیم Web3 خود را ایجاد می کند

واحد ابری گوگل روز جمعه از تشکیل یک تیم داخلی خبر داد که خدماتی را برای توسعه دهندگان بلاک چین و کسانی که برنامه های مبتنی بر بلاک چین را اجرا می کنند، ایجاد خواهد کرد. این حرکت درپی علاقه شدید ، فعالیت و پذیرش ابزارهای رمزنگاری و Web3 می باشد.

آمیت زاوری (Amit Zavery)، معاون واحد ابری گوگل( Google Cloud)، ظاهراً روز جمعه در ایمیلی به تیم خود گفته است که قصد دارد پلتفرم Google Cloud را به اولین انتخاب برای توسعه دهندگان در Web3 تبدیل کند. Google Cloud مجموعه ای از خدمات رایانش ابری این شرکت است که تمام پروژه های مرتبط با گوگل بر روی آن اجرا می شوند.

یک تیم داخلی با تمرکز انحصاری بر توسعه وب 3، تعهد گوگل را به نوآوری که در این فضا مشاهده می شود، نشان می دهد.

زاوری اضافه کرد که حرکت‌های آینده برای گوگل می‌تواند مستلزم سیستمی باشد که دسترسی به داده‌های بلاک چین و همچنین فرآیندی ساده برای ساخت و اجرای گره‌های مبتنی بر بلاک چین برای تراکنش‌ها را ساده‌تر می‌کند. ظاهراً آگهی‌های شغلی جدید در ابزار داخلی Grow Google ظاهر شده است.

با این وجود، کسانی هستند که توجه گوگل به Web3 را ارزشمند نمی دانند. مهندس نرم افزار معروف آمریکایی، گریدی بوچ (Grady Booch)، ناامیدی خود را توییت کرد و گفت که این اتلاف منابع است. بوچ زبان مدلسازی یکپارچه را توسعه داد، که تجسم استاندارد جهانی را برای طراحی سیستم های نرم افزاری ارائه کرد.

منبع : CoinTelegraph