CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD Thursday 14 April 2022 0
دریافت 350 میلیون دلار بودجه جدید، توسط شرکت توسعه‌ دهنده آوالانچ

دریافت 350 میلیون دلار بودجه جدید، توسط شرکت توسعه‌ دهنده آوالانچ

آوا لبز (Ava Labs)، شرکت مستقر در بروکلین که پشتیبان پلتفرم قراردادهای هوشمند محبوب آوالانچ (Avalanche) است، بر اساس گزارش پنجشنبه بلومبرگ که به نقل از منابع ناشناس در این زمینه، 350 میلیون دلار بودجه جدید دریافت کرده است.

جمع آوری این سرمایه عظیم، ارزش شرکت را به 5.25 میلیارد دلار افزایش می دهد. آوا لبز هنوز آخرین دور بودجه را تایید نکرده است.

سپتامبر گذشته (شهریور 1400)، آوالانچ فاش کرد که 230 میلیون دلار از طریق فروش خصوصی رمزارز های آوالانچ (AVAX) به منظور گسترش بیشتر اکوسیستم این پروژه جمع آوری کرده است.

آوالانچ یکی از برترین پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند است که در حال رقابت برای پیشی گرفتن از اتریوم (Ethereum) است و خود را به عنوان یک جایگزین بسیار سریعتر و ارزانتر برای اجرای برنامه های مختلف غیرمتمرکز قرار می دهد.

آوا لبز توسط دانشمند کامپیوتر ترک تبار آمریکایی، امین گون سیرر (Emin Gün Sirer) در سال 2018 (1397) تاسیس شد. در ابتدا 6 میلیون دلار از غول سرمایه گذاری خطرپذیر آندرسن هوروویتز (Andreessen Horowitz) و شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر ارز دیجیتال پالی چین کپتال (Polychain Capital) در سال 2019 (1398) جمع آوری کرد. در جولای 2020 (تیر 1399)، این پروژه 45 میلیون دلار از طریق فروش عمومی رمزارز AVAX خود جمع آوری کرد.

آوالانچ چهارمین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند با ارزش 10.69 میلیارد دلاری است.

AVAX، رمزارز بومی پلتفرم Avalanche، در حال حاضر از نظر ارزش بازار در جایگاه دهم و درست بالاتر از دوج کوین (Dogecoin) قرار دارد. قیمت این رمزارز طی 24 ساعت گذشته بر اساس اخبار، 5.41 درصد افزایش یافته است و از بیت کوین و سایر آلت کوین های برتر، بهتر عمل کرده است.

با وجود اینکه بازار ارزهای دیجیتال تحت فشار است، این شرکت‌های ارزهای دیجیتال به جذب سرمایه زیادی ادامه می‌دهند. همانطور که توسط یوتودی گزارش شده است، سیرکل (Circle)، صادرکننده USD Coin، اخیراً 400 میلیون دلار سرمایه جدید از سرمایه گذاران بزرگی مانند بلک راک (Blackrock) و فیدلیتی (Fidelity) دریافت کرده است.

منبع : UToday