CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ 0
میانگین کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم دوباره افزایش یافت

میانگین کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم دوباره افزایش یافت

در حالی که کارمزدهای تراکنش در شبکه اتریوم در چند وقت اخیر به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته بود، روز ۳ آوریل (۱۴ فروردین) بار دیگر افزایش یافت.

ماه گذشته یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام تراکنش های ارزان اتریوم (ETH) بدون کارمزدهای گزاف در شبکه بود. در ۱۲ مارس ۲۰۲۲ (۲۱ اسفند ۱۴۰۰)، کارمزد شبکه اتریوم پس از رسیدن به بالاترین میزان در ۱۰ ژانویه (۲۰ دی ۱۴۰۰) که به ۵۲ دلار در هر تراکنش رسیده بود، به کمترین میزان، یعنی ۵.۹۸ دلار در هر تراکنش کاهش یافته بود.

داده های کارمزد تراکنش نشان می دهد که بین اواسط ژانویه تا اواسط مارس (اواخر دی تا اواخر اسفند ۱۴۰۰)، کارمزد اتریوم ۸۸.۴۹ درصد کاهش یافته است. اما در حال حاضر، کارمزدهای شبکه اتریوم به طور متوسط ​​به ۱۹.۵۸ دلار در هر انتقال افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، متوسط ​​کارمزد شبکه اتریوم ۰.۰۰۵۶ اتر برای هر تراکنش است و هزینه‌های متوسط ​​اتریوم می‌تواند ۰.۰۰۲۱ ETH یا ۷.۴۷ دلار برای هر تراکنش هزینه داشته باشد. کارمزدهای اندازه متوسط ​​(MSF) اتریوم در ۱۱ مارس ۲۰۲۲ به کمترین میزان ۲.۳۹ دلار در هر انتقال رسیده بود. در ۱۰ ژانویه، MSF در اتریوم به بالاترین میزان ۲۹ دلار در هر انتقال دست یافته بود.

در حالی که میانگین کارمزدها و MSF در اتریوم از طریق لایه یک (L1) افزایش یافته است، هزینه های لایه دو (L2) نیز افزایش یافته است. Loopring در حال حاضر کمترین کارمزد L2 را با ۰.۱۵ دلار برای هر انتقال ارائه می دهد. برای تعویض یک توکن از طریق Loopring هزینه ۰.۸۷ دلار است. در روز یکشنبه، ۳ آوریل (۱۴ فروردین)، هزینه لایه یک برای مبادله یک توکن ۲۵.۶۷ دلار برای هر تراکنش است.

Zksync نیز نقل و انتقالات رایج اتریوم را با ۰.۲۱ دلار به ازای هر انتقال لایه دوم ارائه می دهد، در حالی که تراکنش های سوآپ ۰.۵۲ دلار برای هر سوآپ هزینه دارند. Polygon Hermez برای جابجایی ساده اتریوم ۰.۲۵ دلار است و Boba Network برای هر انتقال ۰.۷۹ دلار دریافت می کند. شبکه Boba برای معامله یک توکن مبتنی بر اتریوم ۱.۲۷ دلار هزینه دارد.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x