CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ 0
ویتالیک بوترین پاسخ منتقدان اثبات سهام را داد

ویتالیک بوترین پاسخ منتقدان اثبات سهام را داد

ویتالیک بوترین، برنامه نویس کانادایی که از بنیانگذاران اتریوم است، در یک رشته توییت جدید به منتقدان الگوریتم اجماع اثبات سهام پاسخ داد.

اوایل امروز، توییتی مبنی بر اینکه اتر یک اوراق بهادار ثبت نشده است، زیرا کاربران آن می‌توانند در فرآیند رای‌گیری شرکت کنند تا ویژگی‌های آن را تغییر دهند، نسبتا وایرال شد و بحث داغی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

یکی از کاربران توییتر طرفدار اتریوم، با استدلال فوق مخالفت کرد و ادعا کرد که اثبات سهام در واقع حکومت زنجیره ای نیست. کاربر نوشت:

با تشکر از توئیت ناموفقی که ثابت می‌کند طرفداران بیت کوین هنوز نمی‌توانند به خود زحمت انجام تحقیقات اندکی در مورد حریف را بدهند.

بوترین گفت که این ایده که اثبات سهام شامل رای دادن به پارامترهای پروتکل است، یک دروغ آشکار نادیده گرفته شده است. از آنجایی که چنین اظهارات عاری از واقعیت اغلب بدون چالش باقی می مانند، بوترین در نهایت تصمیم گرفت در مورد این موضوع صحبت کند. گره ها بلوک های نامعتبر را در PoS و در PoW رد می کنند. بوترین اضافه کرد که سخت نیست.

پس از چند تاخیر، سرانجام انتظار می‌رود اتریوم اواخر سال جاری از اثبات کار خارج شود. به‌روزرسانی، کاهش شدید مصرف انرژی دومین بلاک چین بزرگ را ممکن می‌سازد، زیرا دیگر برای امنیت شبکه به استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال متکی نخواهد بود.

هفته گذشته، شبکه آزمایشی سپولیا (Sepolia) اتریوم با موفقیت با زنجیره اثبات سهام ادغام شد که بلاک چین را حتی به ارتقای مورد انتظار نزدیک‌تر کرد.

قیمت اتریوم از تبلیغات این آپدیت سودی نبرده است و اخیراً بدترین سه ماهه خود را ثبت کرده است.

منبع : UToday

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x