CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD Tuesday 15 March 2022 0
صرافی بایننس به‌طور رسمی مجوز فعالیت در بحرین را دریافت کرد

صرافی بایننس به‌طور رسمی مجوز فعالیت در بحرین را دریافت کرد

صرافی بایننس با دریافت مجوز بانک مرکزی بحرین، به‌زودی خدمات قانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال در این کشور ارائه خواهد کرد. بحرین اولین کشور از خاورمیانه خواهد بود که بایننس فعالیت خود را در آن شروع می‌کند. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، روز گذشته در توییتر اعلام کرد :

این صرافی از طریق بانک مرکزی بحرین، مجوز فعالیت قانونی شورای همکاری کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس (GCC) را دریافت کرده است

این مجوز به بایننس امکان می‌دهد تا خدماتی از قبیل پلتفرم معاملاتی، نگهداری و مدیریت سبد سرمایه‌گذاری را برای مشتریان خود در کشور بحرین ارائه کند. دسامبر گذشته (دی 1400)، بایننس تأییدیه اصلی برای فعالیت در بحرین را دریافت کرد. آن تأییدیه اکنون به یک مجوز کامل تبدیل شده است.


رشید المراج ( Rasheed Al Maraj)، رئیس بانک مرکزی بحرین (CBB)، گفت، که این بانک در حال توسعه مقررات منطبق با روندهای جهانی است که نوآوری و بهترین شیوه ها را امکان پذیر می کند.

این مجوز به بایننس اجازه می دهد تا به تلاش های توسعه خود در سراسر حوزه های قضایی جهانی و در عین حال مطابق با مقررات محلی ادامه دهد. هفته گذشته، CZ اعلام کرد که بایننس می خواهد کسب‌وکارهای سنتی را در هر بخش اقتصادی در سراسر جهان «شناسایی و سرمایه‌گذاری کند» و قصد دارد آن‌ها را به ارزهای دیجیتال متصل کند.
بحرین علیرغم اندازه آن نسبت به سایر کشورهای منطقه، یکی از کشورهای دوستدار رمزارز در خاورمیانه بوده است.

منبع : CoinTelegraph