CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ 0
بیت کوین

به دنبال انتظارات گلدمن ساکس درباره نرخ بهره فدرال رزرو در سال جاری، بیت کوین کاهش یافت

با توجه به انتظارات بانک گلدمن ساکس مبنی بر اینکه فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است نرخ بهره را بیشتر از آنچه پیشتر اعلام کرده بود ،افزایش دهد ،قیمت بیت کوین در صرافی کراکن ، به سطح ۴۰۶۰۰ دلار افت کرده است.

کاهش قیمت بیت کوین به نزدیکی مرز ۴۰,۰۰۰ دلاری

بر اساس گزارش بلومبرگ ترمینال، غول بانکی گلدمن ساکس انتظار دارد که فدرال رزرو نه سه بار بلکه چهار بار ، نرخ بهره را در سال جاری افزایش دهد.

در ۶ ژانویه (۱۶ دی)، زمانی که بیت کوین از ناحیه ۴۶۵۰۰ دلاری به ناحیه ۴۲۰۰۰ دلاری سقوط کرد، رسانه U.Today سه دلیل احتمالی برای افت ناگهانی قیمت را به اشتراک گذاشت: انتشار صورتجلسه فدرال رزرو یکی از آنها بود. این صورتجلسه حاکی از آن است که فدرال رزرو در اوایل ماه مارس ( اواسط اسفند ) سال جاری، نرخ بهره را افزایش می دهد.

بیت کوین تنها دارایی نبود که به این تحولات واکنش نشان داد. علاوه بر بیت کوین ، شاخص Nasdaq Composite نیز تحت تاثیر قرار گرفت زیرا ارتباط نزدیکی با رمزارز پرچمدار دارد. این شاخص امروز نیز کاهش یافت و از ۷ ژانویه ( ۱۷ دی ) ،۲.۳۷ درصد افت داشته است.

کاهش شاخص RSI بیت کوین حاکی از برقراری ترس شدید در بازار است

جدا از انتظارات جدید در زمینه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در سال جاری، شاخص ترس و طمع بیت کوین در ۸ ژانویه ( ۱۸ دی ) به ۱۰ کاهش یافت که نشان دهنده ترس شدید است.

روز گذشته، شاخص RSI در نمودار بیت کوین برای نخستین بار از ماه می ( اردیبهشت ) به زیر ۳۰ رسید. این نیز حاکی از اشباع فروش بیت کوین است.

تظاهرات قزاقستان رشد هش ریت بیت کوین را متوقف کرد.

چهار روز پیش، هش ریت بیت کوین به دلیل قطعی اینترنت در قزاقستان به ۱۶۵ EH/s کاهش یافت.

درحال حاضر ، وضیعت این کشور روبه بهبود بوده و هش ریت نیز درحال بازیابی است.

منبع : u.today

۴.۵ ۲ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x