CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD چهارشنبه 13 آوریل 2022 0
بیت کوین 7 بار متوالی در شکستن مقاومت ۵۰،000 دلاری ناموفق بوده است

بیت کوین 7 بار متوالی در شکستن مقاومت 50،000 دلاری ناموفق بوده است

حرکت بیت کوین در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) ممکن است مانند یک رالی جبران به نظر برسد که بیت کوین را به اوج بازگرداند و به آغاز یک روند صعودی جدید بلندمدت تبدیل شود. اما متأسفانه بیت کوین نتوانسته به ۵۰،۰۰۰ دلار برسد و برای بار هفتم در یک سال گذشته در شکست این سطح ناموفق بوده است.

حمایت خوبی برای بیت کوین وجود ندارد

هفت تست مقاومت ناموفق متوالی ممکن است منعکس کننده جذابیت بیت کوین به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری نباشد، زیرا به احتمال زیاد پشتوانه مالی برای رسیدن به سطح جدید را ندارد. اولین تست محدوده قیمت ۴۵،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ دلار در پایان دسامبر ۲۰۲۱ (اوایل دی ۱۴۰۰) انجام شد.

نزدیک به پایان ماه، بیت کوین به ۴۰،۰۰۰ دلار کاهش یافت و به عنوان اولین رالی شکست خورده به ۵۰،۰۰۰ دلار مشخص شد. از آنجایی که این اولین تلاش برای بازگرداندن قیمت بیت کوین بود، معامله گران و سرمایه گذاران آماده حمایت فوری از این رالی نبودند.

بیت کوین 7 بار متوالی در شکستن مقاومت ۵۰،000 دلاری ناموفق بوده است

دومین تست محدوده جدید در ژانویه (دی ۱۴۰۰) انجام شد اما به دلیل عدم وجود قدرت خرید، آن هم شکست خورد. همانطور که تلاش دیگری برای افزایش قیمت شکست می‌خورد، بیت کوین حتی به ۳۵،۰۰۰ دلار سقوط کرد و باعث خروج گسترده سرمایه از بازار ارزهای دیجیتال شد.

تست بعدی بیت کوین در ابتدای فوریه (اواسط بهمن ۱۴۰۰) انجام شد، زمانی که قیمت بیت کوین به ۴۵،۵۹۴ دلار رسید و سپس یک بار دیگر به ۳۶،۰۰۰ دلار کاهش یافت. در طول یک ماه حرکت در این محدوده، بیت کوین بارها مقاومت ۴۵،۰۰۰ دلاری را آزمایش کرد تا اینکه در پایان ماه (اوایل فروردین) آن را شکست.

آخرین رالی به ۵۰،۰۰۰ دلار در قیمت ۴۸،۰۰۰ دلار شکست خورد، که برای جامعه ارزهای دیجیتال که انتظار صعود به ATH های جدید را داشتند، ناخوشایند بود و بیت کوین در عوض به زیر ۴۰،۰۰۰ دلار بازگشت.

منبع : UToday

0 / 5. تعداد رای: 0

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x