CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
تصویب اولین ETF آنی بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

تصویب اولین ETF آنی بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

صندوق قابل معامله در بورس آنی بیت کوین توسط شرکت Purpose، اولین ETF رمزارزی است که برای سرمایه گذاران و مؤسسات خرد در دسترس قرار گرفته است. به این ترتیب، رشد ورودی های این صندوق، یک شاخص مهم برای احساسات بازار است.

رکوردشکنی در جریان ورودی

دیروز، ۴ می ۲۰۲۲ (۱۴ اردیبهشت)، بیشترین ورودی روزانه ارزش برای ETF بیت کوین Purpose ثبت شد. این جهش توسط پلتفرم ردیابی خودکار اطلاعات آنچین Glassnode مشاهده شده است.

تنها در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۲۹۰۰ بیت کوین به این محصول سرمایه گذاری اضافه شد. رکورد قبلی در مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹) در بحبوحه احساسات خوش برای رشد بیت کوین قبل از بالاترین سطح قیمتی آن در ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) ثبت شده بود.

جریان های ورودی سریع لزوماً با افزایش قیمت های آتی مرتبط نیست. با این حال، برخی از تحلیلگران درمورد آنها به عنوان نشانه هایی از اعتماد به گاوهای بیتکوین برخورد می کنند.

معیارهای بازار در اعلام تاریخی فدرال رزرو افزایش یافت

حجم کل دارایی های تحت مدیریت برای ETF بیت کوین آنی Purpose تعداد ۳۴۴۰۰ بیت کوین درنظر گرفته شده است. با این حال، این ETF فعلا دریافت بیت کوین ها را تنها به ۲۰۰۰ واحد بیت کوین محدود کرده است.

چنین افزایشی در خوش بینی گاوهای بیت کوین را می توان به اعلام جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نسبت داد. دیروز، او به اشتراک گذاشت که نرخ بهره در ایالات متحده ۵۰ واحد پایه (bp) افزایش یافته است. این بزرگترین افزایش نرخ بهره از سال ۲۰۰۰ است.

منبع : UToday

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x