CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD چهارشنبه 13 جولای 2022 0
رگولاتور کالیفرنیا در حال بررسی حساب‌های ارز دیجیتال است

رگولاتور کالیفرنیا در حال بررسی حساب‌های رمزارزی است

دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا (DFPI) به مصرف‌کنندگان هشدار داده است که هنگام برخورد با حساب‌های رمزارزی احتیاط زیادی به خرج دهند.

DFPI اعلام کرد که در حال بررسی چندین ارائه‌دهنده حساب‌های ارز دیجیتال است تا مشخص کند که آیا آنها قوانین تحت صلاحیت وزارت را نقض می‌کنند یا خیر.

در یادداشتی در 12 جولای (21 تیر)، DFPI تأکید کرد که ارائه‌دهندگان حساب‌های دارای بهره رمزارزی با قوانین و حمایت‌های مشابه بانک‌ها و اتحادیه‌های اعتباری اداره نمی‌شوند و برخی از پلتفرم‌ها مشتریان را از برداشت و انتقال بین حساب‌هایشان منع می‌کنند.

این وزارتخانه به مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران کالیفرنیایی هشدار می‌دهد که بسیاری از ارائه‌دهندگان حساب‌های دارای بهره رمزارزی ممکن است خطراتی را که مشتریان در هنگام واریز دارایی‌های کریپتو در این پلتفرم‌ها با آن مواجه می‌شوند، به‌اندازه کافی افشا نکرده باشند.

DFPI افزود:

مصرف‌کنندگان تشویق می‌شوند قبل از پاسخ دادن به هرگونه درخواستی که سرمایه‌گذاری یا خدمات مالی ارائه می‌کند، احتیاط کنند.

DFPI همچنین گفت که از نظر آن برخی از ارائه‌دهندگان حساب‌های ارز دیجیتال اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می‌کنند و به دو توقف اخیر بلاکفای و وویجر برای توقف عرضه‌شان در کالیفرنیا اشاره می‌کند.

این هشدار در پاسخ به ارائه‌دهندگان حساب‌های ارز دیجیتال مانند شبکه سلسیوس و وویجر دیجیتال است که هر دو دارایی‌های مشتری را به دلیل مشکلات شدید نقدینگی در میان بازار نزولی کریپتو قفل کرده‌اند.

وجوه مشتریان هر دو پلتفرم برای چندین هفته مسدود شده است و سرنوشت دارایی سپرده گذاران آنها هنوز نامشخص است.

وویجر حداقل یک طرح بالقوه بهبود برای بازسازی پس از ورشکستگی را ترسیم کرده است، که به سپرده گذاران اجازه می دهد ترکیبی از توکن های وویجر، رمزارزها، سهام مشترک در شرکت تازه سازماندهی شده و وجوه حاصل از هر گونه اقدام با 3AC را دریافت کنند.

منبع : CoinTelegraph

0 / 5. تعداد رای: 0

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x