CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD جمعه 25 مارس 2022 0
شهر آستین تحقیق درمورد پرداخت مالیات با بیت کوین و رمزارزها را شروع کرد

شهر آستین تحقیق درمورد پرداخت مالیات با بیت کوین و رمزارزها را شروع کرد

شهر آستین ایالت تگزاس، روز پنجشنبه گامی به سوی پذیرش بیت کوین برداشت، زیرا شورای شهر طرحی را برای بررسی امکان پذیری پرداخت مالیات از طریق بیت کوین یا سایر رمزارزها در این شهر 1 میلیونی مشخص کرده است.

شهردار قدرتمند آستین در مورد قانونی بودن تغییر، پتانسیل آن برای منفعت خدمات عمومی، تأثیر آن بر اقتصاد و محیط زیست و تجزیه و تحلیل ثبات مالی و امنیت رمزارزها طبق پیش‌نویس قطعنامه 55 تحقیق خواهد کرد.

طرح آستین آن را در خط مقدم شهرهای ایالات متحده قرار می دهد که رمزارزها را به عنوان یک انرژی دهنده بالقوه پرسود شهری می دانند. شهرداران در میامی و نیویورک و جکسون، به طور مشابه در سال گذشته به ابتکارات رمزارزی متمایل شده اند.

شهردار استیو آدلر (Steve Adler)، در 18 مارس (27 اسفند 1400) پس از دیدار با 25 شهردار در توئیتی نوشت:

همه به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای مقابله با چالش‌های شهرداری هستند، و این ممکن است گزینه‌ای باشد که ما در آستین به آن نگاه می‌کنیم.

یکی از اعضای شورای شهر به نام آنا کیچن (Anna Kitchen)، گفت: حمایت من از این امر نشان‌دهنده این نیست که پرداخت‌های بیت‌کوین چیز خوبی است یا بد، شهرداری باید آن را بپذیرد، و تأکید کرد که این پیشنهاد برای تحلیل است، نه برای اقدام. تعدادی دیگر از اعضای شورا همچون او از این طرح حمایت کردند.

منبع : CoinDesk

0 / 5. تعداد رای: 0

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x