CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
نگرانی مدیر عامل کوین بیس درمورد سیاست های رمزارزی اپل

نگرانی مدیر عامل کوین بیس درمورد سیاست های رمزارزی اپل

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیر عامل صرافی کوین بیس، در قسمتی از پادکست سوپرتیم (Superteam) که هفته گذشته پخش شد، در مورد سیاست رمزارزی اپل صحبت کرد. سوپرتیم پادکستی است که اکوسیستم وب۳ در هند را بررسی می کند.

او درباره سیاست ضد رمزارزی اپل توضیح داد و گفت:

شما سعی می‌کنید برنامه تان را در اپ استور بیاورید ولی اپل مخالفت میکند و آن را حذف کرده و در عین حال یک برنامه رقیب را تأیید می کند.

برایان توضیح داد:

اپل تاکنون واقعاً با رمزارزها خوب رفتار نکرده است. آن ها در واقع تعدادی از ویژگی هایی را که ما می‌خواهیم در برنامه داشته باشیم ممنوع کرده‌اند، و آن را مجاز نمی‌دانند. بنابراین می تواند مشکلات احتمالی ضد انحصار به وجود آید.

آرمسترانگ افزود:

باید گوشی های سازگار با رمزارزها وجود داشته باشد که فکر می‌کنم در آینده می‌توانند بسیار محبوب شوند، بنابراین جالب است که ببینیم چگونه این کار انجام می‌شود.

مدیرعامل صرافی رمزارزها تاکید کرد که نمی‌خواهد کوین بیس مانند اپل باشد و افزود: صرافی های غیرمتمرکز (DEX) برای من بسیار جالب هستند.

مدیرعامل کوین بیس در رابطه با لیست کردن رمزارزها توضیح داد که به عنوان یک کسب وکار خدمات مالی نظارت شده، این پلتفرم نمی‌تواند چیزی را سرسری فهرست کند، بنابراین کوین بیس استانداردهای فهرست بندی بسیار قوی را برای تصمیم گیری اینکه کدام ارزهای رمزنگاری شده فهرست می‌شوند، ایجاد کرده است.

این مدیر اجرایی تصریح کرد:

اگر یک سکه استانداردهای فهرست بندی پلتفرم را داشته باشد، پس می‌خواهیم آن را فهرست کنیم و اجازه دهیم بازار درمورد رشد یا نزول آن تصمیم‌گیری کند. من می‌خواهم شرکت ما کمی بیشتر شبیه آمازون دارایی ها باشد، نه باغ حصار کشیده شده ای مانند اپ استور اپل.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x