CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ 0
بانک کریپتوی کاستودیا از فدرال رزرو شکایت کرد

بانک کریپتوی کاستودیا از فدرال رزرو شکایت کرد

بانک رمزارزی کاستودیا (Custodia)، روز سه شنبه علیه فدرال رزرو ایالات متحده شکایت کرد و گفت که بانک مرکزی تصمیم گیری در مورد درخواست این بانک برای ایجاد یک حساب اصلی را به طور غیرقانونی به تاخیر انداخته است.

در تشکیل پرونده به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در وایومینگ، کاستودیا هیئت حکام فدرال رزرو و بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی را متهم کرد که فرآیند درخواست را ۱۹ ماه به تأخیر انداخته و این حساب اصلی را برای کسب و کار کاستودیا مهم خواند.

کاستودیا در این شکایت گفت:

چنین حسابی به کاستودیا اجازه می‌دهد مستقیماً به فدرال رزرو دسترسی داشته باشد، نه اینکه از طریق یک بانک واسطه که هر زمان و هر طور که آنها انتخاب کنند، وارد شود.

در این شکایت آمده است که اسناد خود فدرال رزرو می گوید که تصمیم گیری برای صدور حساب اصلی معمولاً ۵ تا ۷ روز کاری طول می کشد و اینکه تاخیر پردازش به وضوح مهلت قانونی ۱ ساله برای انجام این کار را نقض کرده است.

در ماه فوریه (بهمن ۱۴۰۰)، کاستودیا مستقر در وایومینگ، که قبلا Avanti Bank نامیده می شد، با دریافت شماره مسیریابی صادر شده توسط انجمن بانکداران آمریکا (ABA)، که یک نقطه عطف کلیدی در فرآیند دریافت یک حساب اصلی می باشد، به نظر می رسید که در حال نزدیک شدن به کسب حساب فدرال رزرو است.

طبق وب‌سایت ABA، شماره های مسیریابی برای شناسایی بانک ها برای چک ها و سایر مقاصد معاملاتی استفاده می‌شوند و فقط برای مؤسسات مالی فدرال یا ایالتی صادر می‌شوند که واجد شرایط داشتن حساب فدرال رزرو هستند.

منبع : CoinDesk

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x