CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD Friday 10 June 2022 0
صرافی بایننس به دنبال مجوزهای حیاتی در فیلیپین است

صرافی بایننس به دنبال مجوزهای حیاتی در فیلیپین است

آقای چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل صرافی بایننس، برنامه هایی را برای به دست آوردن دو مجوز که برای عملیات این شرکت در فیلیپین حیاتی هستند، به اشتراک گذاشت.

در یک نشست مطبوعاتی در مانیل، مدیر عامل بایننس اشاره کرد که این صرافی به دنبال دریافت مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های مجازی (VASP) است که به آن اجازه می‌دهد تا تبادل دارایی‌های دیجیتال و تبدیل ارز دیجیتال به پزو فیلیپین را به صورت قانونی تسهیل کند.

جدا از VASP، ژائو همچنین خاطرنشان کرد که این پلتفرم معاملاتی در حال کار برای دریافت مجوز صادرکننده پول الکترونیکی از بانک مرکزی این کشور است. این مجوز به بایننس امکان انتشار پول الکترونیکی را می‌دهد.

مدیر عامل بایننس در مورد برنامه هایی برای گسترش عملیات این صرافی در داخل کشور صحبت کرد. به گفته ژائو، این شرکت به دنبال ایجاد مشارکت و سرمایه گذاری در بانک هایی است که در فیلیپین فعالیت می کنند. او گفت:

ما علاقه مند به سرمایه گذاری در مراکز خدمات مالی سنتی از جمله ارائه دهندگان خدمات پرداخت مانند بانک ها هستیم […] ما می‌خواهیم به ورود آن مشاغل به دنیای بلاک چین کمک کنیم.

ژائو تاکید کرد که تصمیم این صرافی برای گسترش حضور خود در داخل فیلیپین به دلیل تحولات محلی در زمینه خدمات پرداخت و درک پیشرفته این کشور از رمزارز است.

ژائو همچنین به ناامیدی خود از گزارش اخیر رویترز در مورد بایننس اشاره کرد. او گفت که این رسانه فقط شایعاتی را گزارش کرده و آنها هیچ مدرکی ارائه نکردند. وی همچنین از حضار خواست شایعات را باور نکنند و به آنها اطمینان داد که این شرکت در فعالیت های غیرقانونی دخالتی ندارد.

دو روز پیش، این صرافی یک پست وبلاگی برای رسیدگی به اتهامات رویترز منتشر کرد. در داخل این پست، بایننس به پایگاه خبری رویترز حمله کرد و گفت که این مقاله برای انتشار اطلاعات نادرست ایجاد شده است.

منبع : CoinTelegraph