CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Tuesday 29 March 2022 0
مدرسه دبی اولین مرکز پذیرش رمزارز برای تحصیل در خاورمیانه می شود

مؤسسه آموزشی سیتی‌زنز در دبی برای شهریه بیت کوین و اتریوم می‌پذیرد

مؤسسه آموزشی سیتی‌زنز دبی که در سپتامبر ۲۰۲۲ (شهریور) افتتاح می‌شود، اعلام کرده برای شهریه دوره‌های آموزشی خود بیت کوین و اتریوم هم می‌پذیرد.

سیتی‌زنز افزود برای تبدیل بیت کوین و اتریوم پرداخت‌شده به درهم، با یک شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال قرارداد می‌بندد. این مؤسسه آموزشی در شرایطی این تصمیم را اتخاذ کرد که حاکمان دبی به‌تازگی نخستین قانون مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال را به تصویب رسانده‌اند.

این مدرسه قول می‌دهد که گزینه‌های پرداخت انعطاف‌پذیر را علاوه بر اشکال سنتی پرداخت و گزینه‌های پرداخت ماهانه بدون بهره را ارائه دهد. همانطور که توضیح داده شد، پرداخت‌های کریپتو به صورت پیوندی با یک پلتفرم ارز دیجیتال پذیرفته می‌شود که پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را پردازش کرده و به‌طور خودکار آن‌ها را به درهم امارات (AED) تبدیل می‌کند.

این حرکت به سمت پرداخت‌های رمزنگاری به دنبال تصویب اخیر دولت دبی از اولین قانون تنظیم دارایی‌های مجازی است، زیرا نوید یک چارچوب قانونی ایمن و پیشرفته را برای سرمایه‌گذاران می‌دهد.

موسس مدرسه شهروندی دکتر عادل الزارونی (Dr. Adil Alzarooni) گفت:

چندی پیش، رمزارز تنها یک اصطلاح شناور در میان سرمایه گذاران خبره بود. با این حال، امروزه ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به جریان اصلی‌تر هستند و سیستم مالی سنتی را تغییر می‌دهند. به‌طور مشابه، شهروندان با تجسم مجدد هر عنصر از تجربه یادگیری، بخش آموزش را کامل می‌کنند.

او همچنین حمایت خود را از نسل بعدی و اقتصاد دیجیتال امارات نشان داد و گفت: با معرفی این تسهیلات پرداخت جدید، ما مشتاقانه منتظر افزایش نقش نسل‌های جوان در دستیابی به اقتصاد دیجیتال امارات هستیم. با استقبال بیشتر مردم از عصر دیجیتالی شدن، کودکان امروز به کارآفرینان و سرمایه گذاران فردا تبدیل خواهند شد.

با دنبال کردن هدف کشور مبنی بر تبدیل شدن به یک مرکز جهانی برای ارزهای دیجیتال با رسیدن ارزش بازار به 1.9 تریلیون دلار، مدرسه Citizens برای کمک به تقویت امارات متحده عربی به عنوان یک رهبر در اقتصاد دیجیتال جهانی قدم بر می دارد. این مدرسه همچنین به دنبال تبدیل شدن به یک مرکز رشد برای ایده‌های کارآفرینانه و نوآوری تحت رهبری کودکان است.

منبع : CoinQuora