CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Tuesday 1 March 2022 0
ای‌بی به‌دنبال اضافه‌کردن درگاه پرداخت ارز دیجیتال است

ای‌بی به‌دنبال اضافه‌کردن درگاه پرداخت ارز دیجیتال است

جیمی ایانون (Jamie Iannone)، مدیرعامل شرکت ای‌بی (eBay)، اخیراً عنوان کرده که اضافه‌کردن پرداخت‌‌های مبتنی بر ارز دیجیتال را برای فروشگاه خود بررسی می‌کند.

با توجه به محبوبیت روبه رشد رمرزارزها، غافلگیر کننده نیست که ببینیم شرکت های بیشتری پذیرش رمزارزها را به عنوان شیوه پرداخت آغاز کنند. برای کسانی اغلب از ای‌بی (eBay) خریداری می کنند، ممکن است خبرهای خوبی در این زمینه در راه باشد.

جیمی ایانون ( Jamie Iannone )، مدیر عامل شرکت تجارت الکترنیک ای‌بی در مصاحبه ای با رسانه TheStreet اشاره کرد که این شرکت ممکن است به زودی از رمزارزها پشتیبانی کند. آقای ایانون در این رابطه اعلام کرد:

ما در حال تکمیل تحول مدیریت پرداخت‌ها هستیم که بر اثر آن، 85 میلیارد دلار حجم را مستقیماً در پلتفرم خود مدیریت کنیم. بدین ترتیب، قادر خواهیم بود که شیوه های جدید پرداخت را راه اندازی کنیم.

آقای ایانون به صراحت پشتیبانی از رمزارزها تایید نکرد، اما به این موضوع اشاره کرد که آنها در تلاش هستند بیشتر به سمت نسل زد پیش بروند.

مدیر عامل این غول تجارت الکترونیک عنوان کرد که در حال حاضر، پرداخت‌های رمزارزی در ای‌بی پشتیبانی نمی‌شوند، اما انتظار می‌رود جزئیات بیشتری در این باره در 10 مارس (19 اسفند) اعلام شود. در این تاریخ، جزئیاتی در رابطه با مواردی از قبیل پرداخت‌ها مطرح خواهد شد. برای کسانی که رمزارز هولد می کنند ، این می تواند خبر خوبی باشد.

منبع : Investing