CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ 0
ایلان ماسک در اولین جلسه توییتر، به برنامه های رمزارزی اشاره کرد

ایلان ماسک در اولین جلسه توییتر، به برنامه های رمزارزی اشاره کرد

ایلان ماسک امروز جلسه‌ای با کارمندان توییتر برگزار کرد تا درباره برنامه‌های این شبکه اجتماعی پس از تصاحب خود صحبت کند.به طور خاص، او در مورد برنامه‌های مربوط به افزودن پرداخت‌ها و طرح‌هایی برای حذف کلاهبرداری‌های رمزارزی بحث کرد.

خرید نهایی نشده است، اما توییتر داده هایی را در اختیار ماسک قرار می دهد که به پیشبرد معامله کمک می کند. ایلان ماسک روز پنجشنبه اولین جلسه کامل خود را با کارمندان توییتر برگزار کرد که او در مورد برنامه‌هایش برای ارزهای دیجیتال و سایر تغییرات پس از تصاحب برنامه‌ریزی‌شده‌اش در شبکه اجتماعی بحث کرد.

ماسک می تواند پرداخت های رمزارزی را اضافه کند

در این جلسه، ماسک تأیید کرد که پرداخت‌های رمزارزی یکی از ویژگی‌هایی است که می‌توان به توییتر اضافه کرد. ماسک گفت که منطقی است که پرداخت‌ها را در توییتر ادغام کنیم تا به راحتی بتوان پول را ارسال کرد و چنین برنامه‌هایی می‌تواند شامل ارز و همچنین کریپتو باشد.

اگرچه توییتر در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰)، در زمان مدیر عامل سابق آن جک دورسی، پرداخت بیت کوین را اضافه کرد، ولی به نظر می رسد چشم انداز ماسک جامع تر باشد. ماسک گفت که با جذاب کردن «توئیتر» که نمی‌توان بدون آن زندگی کرد، مفید بودن این سرویس را به حداکثر خواهد رساند. او پرداخت را یکی از سه حوزه حیاتی در کنار اخبار و سرگرمی خواند.

ماسک قصد دارد کلاهبرداری ها را از بین ببرد

خارج از پرداخت با ارزهای دیجیتال، ماسک همچنین خاطرنشان کرد که هدف او از بین بردن کلاهبرداری با ارزهای دیجیتال در شبکه اجتماعی است.

ماسک گفت:

کلاهبرداری‌های بسیار زیادی در توییتر وجود دارد. شرایط بهتر شده است، اما هنوز وجود دارد.

ماسک سپس طرح هایی را که قبلاً توضیح داده شد، گسترش داد. او قصد دارد الگوریتم های ضد ربات توییتر را برای بازبینی عمومی باز کند. علاوه بر این، او قصد دارد یک سرویس سطح پولی اختیاری اضافه کند که افراد می توانند برای اثبات اصالت خود از آن استفاده کنند.

موقعیت خاص ماسک باعث شده است که وی به طور مکرر هدف جعل هویت توسط کلاهبرداران توییتر قرار گیرد. در این میان حمله ای در ۲۰۲۰ (۱۳۹۹) منجر به سرقت ۱۱۸۰۰۰ دلار شد که بیش از ۱۳۰ حساب مورد حمله قرار گرفتند که پیامدهای سختی برای یکپارچگی توییتر داشت.

ابراز حمایت ژائو

چانگپنگ ژائو، مدیر عامل صرافی بایننس،حمایت خود را از تصاحب توییتر ماسک تکرار کرده است. او امروز در مصاحبه ای با بلومبرگ به روز رسانی در مورد این برنامه ها ارائه کرد. در آنجا، ژائو گفت که شرکت او از ماسک در پیشبرد پیشنهاد پیروی می کند. در ماه می (اردیبهشت)، گزارش شد که بایننس قصد دارد ۵۰۰ میلیون دلار به ماسک برای حمایت از خرید توییتر ارائه دهد.

وضعیت معامله هنوز نامشخص است

علیرغم اینکه ماسک و توییتر ظاهرا چندین بار خرید را تایید کرده اند، این معامله هنوز نهایی نشده است. زمانی که ماسک برای تعیین میزان قانونی بودن فعالیت توییتر درخواست داده بود، این خرید در ماه می (اردیبهشت) متوقف شد. در آن زمان، او پیشنهاد کرد که تنها در صورتی به این معامله متعهد شود که کمتر از ۵ درصد از حساب‌های توییتر جعلی باشند.

در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)، واشنگتن پست گزارش داد که توییتر با خواسته‌های ماسک مطابقت خواهد کرد و یک مخزن از داده‌ها را در اختیار او قرار خواهد داد که این حرکت نشان می دهد این معامله پیش خواهد رفت.

مشخص نیست که آیا موانع بیشتری برای این معامله وجود خواهد داشت یا خیر.

منبع : CryptoBriefing

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x