CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

ایلان ماسک در حال خرید دوج کوین بیشتر است

ایلان ماسک در حال خرید دوج کوین بیشتر است

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در توییتر حمایت خود از دوج کوین را در بحبوحه سقوط گسترده قیمت ها تایید کرد. این میلیاردر همچنین تأیید کرده است که دوج کوین بیشتری می‌خرد و به افزایش قیمت این رمزارز کمک کرد.

قیمت این رمزارز که یک کپی از بیت کوین است، در صرافی بایننس به دلیل توییت های ماسک تقریباً 13 درصد افزایش یافت. ماسک پس از تبریک روز پدر به فالوورهایش تصمیم گرفت کمی به دوج کوین ابراز علاقه کند.

ماسک قبل از اولین اجرای خود در «Saturday Night Live» که در اوایل ماه مه 2021 برگزار شد، خود را «The Dogefather» نامید، اشاره ای به یکی از بهترین فیلمهای تاریخ با نقش آفرینی مارلون براندو اسطوره هالیوود.

حضور بسیار مورد توجه قرار گرفته ی ماسک در SNL به طور قابل پیش بینی به سقف روند صعودی عظیم دوج کوین تبدیل شد.

ارز دیجیتال میم اکنون از رکورد 0.73 دلاری خود 92.33 درصد سقوط کرده است و پس از بازدهی کلان برای سرمایه گذاران اولیه خود، تبدیل به یکی از بدترین آلتکوین ها شده است.

اصلاح قیمت گسترده دوج کوین، حمایت ماسک از ارز دیجیتال میم را کاهش نداده است.

تسلا، بزرگ‌ترین سازنده خودروهای الکترونیکی در جهان، در اوایل سال جاری امکان خرید کالا با کمک ارز دیجیتال میم را برای مشتریان فراهم کرد. علاوه بر این، ماسک همچنین تأیید کرد که SpaceX همچنین این کپی عجیب از بیت کوین را به عنوان پرداخت برای کالا اضافه خواهد کرد.

به نظر می رسد ماسک به همین اتفاقات راضی نمی شود. روز شنبه، این کارآفرین خبر داد که شرکت‌هایش موارد استفاده از دوج کوین را گسترش خواهند داد.

با وجود از دست دادن بیشتر ارزش خود، دوج کوین همچنان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

منبع : UToday