CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Sunday 29 May 2022 0
ایلان ماسک نزدیک شدن به رکود اقتصادی را چیز خوبی توصیف کرد

ایلان ماسک نزدیک شدن به رکود اقتصادی را چیز خوبی توصیف کرد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، پنجشنبه در یک سری توییت نظرات خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده و رکود اقتصادی آینده به اشتراک گذاشته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در حال نزدیک شدن به رکود هستیم، پاسخ داد: بله. با این حال، ماسک خاطرنشان کرد، این در واقع یک چیز خوب است.

رئیس تسلا توضیح داد که برای مدت طولانی بر سر احمق ها پول می بارد و تاکید کرد که برخی ورشکستگی ها طبیعتا اتفاق می افتد. او توضیح داد:

همه تاثیرات کووید مانند در خانه ماندن، مردم را فریب داده است که فکر می کنند واقعاً نیازی به کار سخت ندارند.

ایلان ماسک نزدیک شدن به رکود اقتصادی را چیز خوبی توصیف کرد

توییت رکود او پس از بیانیه ای که هفته گذشته انجام داد، بیان کرد که اقتصاد ایالات متحده احتمالا در رکود است. او هشدار داد که اوضاع بدتر خواهد شد و تخمین زد که رکود ممکن است 12 تا 18 ماه نیز طول بکشد.

ماسک در ادامه توضیح داد:

دلیل صادقانه تورم این است که دولت یک میلیارد پول دیگر، یعنی بیشتر از آنچه که قبلا داشته چاپ کرده است.

تعداد فزاینده ای از بانک های سرمایه گذاری در مورد رکود اقتصادی هشدار داده اند. لوید بلنکفین، رئیس و مدیرعامل سابق گلدمن ساکس اخیراً گفت که ما به سمت رکود اقتصادی پیش می رویم و به شرکت ها و افراد توصیه کرد که برای آن آماده شوند.

علاوه بر این، بلک راک، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان، در یادداشتی تحقیقاتی این هفته هشدار داد که تلاش های فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره برای جبران تورم رکورددار ممکن است باعث رکود شود. اگر نرخ بهره را بیش از حد افزایش دهند، خطر ایجاد رکود اقتصادی را در پی خواهند داشت.

منبع : Bitcoin