CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰ 0
کارمزدهای تراکنش در شبکه اتریوم به کمترین نرخ در ۶ ماه گذشته رسیده است

کارمزدهای تراکنش در شبکه اتریوم به کمترین نرخ در ۶ ماه گذشته رسیده است

کارمزدهای تراکنش در شبکه اتریوم در ۲۷ فوریه (۸ اسفند) بسیار کم هزینه تر بوده است، زیرا کارمزدها بطور متوسط ​​به ۰.۰۰۳۹ اتریوم یا ۱۰.۲۶ دلار در هر انتقال کاهش یافته است. آخرین باری که کارمزدهای شبکه اتریوم به این میزان کم بود، شش ماه پیش، اواخر آگوست ۲۰۲۱ (اوایل شهریور) بوده است.

در حال حاضر، با میانگین کارمزد ۱۰.۲۶ دلار در هر انتقال، ۸۰.۲۶ درصد ارزان‌تر از انتقال اتریوم در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۰ دی) است. در آن زمان بیش از یک ماه پیش، میانگین کارمزد تراکنش ۵۲ دلار برای هر تراکنش بوده است. کارمزدهای اتریوم از آن روز به بعد کاهش یافته است. در حالی که هزینه متوسط ​​گس در ۴۸ روز پیش در ۱۰ ژانویه ۲۹ دلار بود، امروز ۸۴.۳۱ درصد کاهش یافته و به ۰.۰۰۱۷ ETH یا ۴.۵۵ دلار در هر انتقال رسیده است.

کارمزدهای تراکنش در بلاکچین اتریوم به کمترین نرخ در ۶ ماه گذشته رسیده است

تراکنش‌های لایه دوم نیز ارزان‌تر از معاملات زنجیره‌ای هستند زیرا هزینه‌های گس به شدت کاهش یافته است. در حال حاضر، کمترین هزینه لایه دو برای ارسال اتریوم، استفاده از Loopring برای هر انتقال، ۰.۱۳ دلار است.

برای مبادله توکن ها با Loopring، هزینه گس ۰.۶۶ دلار به ازای هر سوآپ در زمان نگارش این خبر می باشد. کارمزد مبادله توکن ها از طریق این پلتفرم های لایه دوم، به ترتیب Zksync (0.16 دلار)، Polygon Hermez (0.25 دلار)، Arbitrum (0.56 دلار)، Boba Network (0.99 دلار)، Optimism (1.24 دلار) و Aztec (4.23 دلار) می باشد.

کارمزدهای تراکنش در بلاکچین اتریوم به کمترین نرخ در ۶ ماه گذشته رسیده است

کارمزدهای زنجیره ای در شبکه بیت کوین نیز در ۲۷ فوریه (۸ اسفند) معادل ۰.۰۰۰۰۳۲ BTC یا ۱.۲۰ دلار در هر تراکنش است.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x