CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD Wednesday 25 May 2022 0
صرافی‌ها از چند روز دیگر لونا‌های شبکه جدید تِرا را به بازار خود اضافه می‌کنند

صرافی‌ها از چند روز دیگر لونا‌های شبکه جدید تِرا را به بازار خود اضافه می‌کنند

در حالی که بسیاری از کاربران همچنان به دنبال جبران ضررهای خود هستند، تیم تِرا خود را برای راه‌اندازی بلاک چین جدید آماده می‌کند. در همین حال، با وجود اینکه رأی‌گیری برای راه‌اندازی شبکه جدید هنوز به پایان نرسیده است، برخی از صرافی‌ها اعلام کرده‌اند به‌زودی توکن جدید این شبکه را به بازار خود اضافه می‌کنند.

برخی از پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال اخیراً گفته‌اند توکن جدید شبکه تِرا که مانند قبلی لونا (LUNA) نام دارد را به بازار خود اضافه می‌کنند. این موضوع نشان‌دهنده حمایت‌های اولیه صرافی‌ها از احیای شبکه فروپاشیده تِرا است.

صرافی هیت‌بی‌تی‌سی (HitBTC) روز چهارشنبه در توییتر خود اعلام کرد توکن زنجیره جدید تِرا، یعنی لونا را در ۲۷ مه (۶ خرداد) روی پلتفرم آنها در دسترس قرار خواهد گرفت.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که تیم تِرافورم لبز در تلاش هستند تا دوباره پروتکل خود را، در قالب یک شبکه جدید و مجزا در ۲۷ مه (۶ خرداد) راه‌اندازی کنند. این زنجیره قرار است با شبکه قدیمی که تِرا کلاسیک (Terra Classic) نام دارد جایگزین شود و زنجیره جدید از این پس تِرا یا تِرا ۲.۰ نامیده خواهد شد. تِرافورم لبز روز ۲۳ مه (۲ خرداد) گفت که زنجیره جدید یک فورک نخواهد بود؛ زیرا از بلاک جنسیس (اولین بلاک شبکه) شروع خواهد شد و هیچ تاریخچه مشترکی با تِرا کلاسیک نخواهد داشت.

توکن جدید تِرا به اسم لونا منتشر خواهد شد و جایگزین توکن قدیمی با نام لونا کلاسیک (LUNC) می‌شود.

دو کوان، مدیرعامل تِرافورم لبز، اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت) پیشنهاد ایجاد یک زنجیره جدید و بدون حضور استیبل کوین الگوریتمی یو‌اس‌تی (UST) را داده بود. او پیشنهاد کرده بود توکن جدید لونا میان سهام‌گذاران و هولدرهای لوناهای قدیمی، هولدرهای UST و توسعه‌دهندگان برنامه در شبکه تِرا کلاسیک ایردراپ شود.

این پیشنهاد بلافاصله مورد حمایت جامعه تِرا قرار گرفت؛ به‌طوری که در روز ۱۸ مه (۲۸ اردیبهشت) ۹۱ درصد از اعتبارسنج‌های تِرا به «تولد مجدد» این شبکه رأی داده بودند. با این حال، در زمان نگارش این خبر، نظرسنجی تنها تا یک ساعت دیگر ادامه خواهد داشت و تقریباً ۶۵.۵ درصد از رأی‌دهندگان با احیای شبکه تِرا تحت عنوان «تِرا ۲.۰» موافق هستند.

صرافی‌ها از چند روز دیگر لونا‌های شبکه جدید تِرا را به بازار خود اضافه می‌کنند

احیای تِرا پس از آن صورت می‌گیرد که تِرافورم لبز بلاک چین خود را در ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت)، پس از سقوط عظیم استیبل کوین UST و توکن لونا که حدود ۹۹ درصد افت قیمت داشتند، موقتاً متوقف کرد.

منبع : CoinTelegraph