CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ 0
انجام معاملات آتی بیت کوین توسط گلدمن ساکس در آسیا

انجام معاملات آتی بیت کوین توسط گلدمن ساکس در آسیا

در حالی که بیت کوین و اتریوم از حمام خون اخیر و سقوط وام دهندگان و VCهای رمزارزی در رنج به سر می برند، گلدمن ساکس وارد معاملات آتی بیت کوین شد. بانک سرمایه گذاری جهانی پیشرو، فرصتی را که این طبقه دارایی ارائه می دهد شناسایی کرد و اولین معامله خود از معاملات آتی بیت کوین در آسیا را اجرا کرده است.

این معامله توسط GFI Securities، یکی از شرکت های تابعه ارائه دهنده کارگزاری BGC Partners، انجام شد. معامله بلاک معاملات آتی بیت کوین، نقطه عطفی برای دارندگان بیت کوین است زیرا این اولین موقعیتی بود که قراردادهای آپشن بیت کوین گروه CME در بازار آسیا معامله شده است.

برد هاول (Brad Howell)، مدیرعامل BGC در آسیا و اقیانوسیه، نسبت به همکاری با گلدمن ساکس خوشبین است. از هاول نقل شده است که گفت:

این تراکنش نشان‌ دهنده تعهد مستمر BGC به گسترش پذیرش رمزارزها و همکاری با طرف‌ های همتای جهانی ما در توسعه این طبقه دارایی به سرعت در حال تکامل است.

در حالی که شرکت‌ های سرمایه‌ گذاری رمزارزی و VCها از ارزهای دیجیتال و ریسک معرفی شده توسط این طبقه دارایی در سبد سرمایه‌ گذاران عقب نشینی می‌ کنند، گلدمن ساکس به بیت کوین علاقه نشان داده است. در دسامبر ۲۰۲۱ (آذر – دی ۱۴۰۰)، گلدمن پیشگام استفاده از بیت کوین به عنوان وثیقه برای ارائه وام به موسسات بوده است.

نمودار قیمت بیت کوین نیز شکل گیری یک الگوی مثلثی را نشان می دهد. پس از تثبیت مداوم در هشت هفته گذشته، قیمت بیت کوین از رکود بهبود یافته است. هدف روند صعودی در رالی قیمت، ۲۸۶۰۴ دلار است. انتظار می رود قیمت بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد.

منبع : CoinQuora

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x