CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
گری اسکیل، اولین ETF اروپایی را راه اندازی کرد

گری اسکیل، اولین ETF اروپایی را راه اندازی کرد

گری اسکیل یکی از بزرگترین شرکت های مدیریتی دارایی ارزهای دیجیتال جهان، راه اندازی اولین صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اروپایی خود را اعلام کرد.

انتظار می رود این محصولات جدید، در بورس اوراق بهادار لندن (LSE)، بورس ایتالیا و دویچه بورس سیترا (Deutsche Borse Xetra) عرضه شوند.

در ماه فوریه (بهمن ۱۴۰۰)، گری اسکیل، ETP خود را در ایالات متحده فهرست کرد و آن را به سرمایه گذاران آمریکایی ارائه داد. فیوچرز اف فایننس ایندکس (The Future of Finance Index)، شرکت‌ها را در سه بخش دنبال می‌کند: مبانی مالی، راه‌حل‌های فناوری و زیرساخت دارایی‌های دیجیتال.

پایه زیرساخت دارایی‌های دیجیتال شامل شرکت‌هایی است که در استخراج ارزهای دیجیتال، مدیریت انرژی و سایر فعالیت‌های مرتبط با اکوسیستم کریپتو دخیل هستند. راه حل های فناوری و بنیادهای مالی، ارائه دهندگان فناوری اقتصاد دیجیتال و موسسات مالی مانند مدیران دارایی و کارگزاری های درگیر در اقتصاد دیجیتال را ارائه می دهند.

اولین ETF اعلام شده با بلومبرگ، بخشی از استراتژی توسعه گری اسکیل است. زیرا این شرکت در حال کشف بازارهای جدید و سعی در بیشتر قرار گرفتن در معرض اقتصاد دیجیتال برای سرمایه گذاران است. همچنین، افتتاح یک محصول جدید با افزایش تقاضای نهادی و خرده فروشی برای محصولات وابسته با صنعت دارایی های دیجیتال، مرتبط است.

به گفته رئیس جهانی سرمایه‌گذاری ETF در گری اسکیل، این شرکت معتقد است که اقتصاد دیجیتال به محرک اصلی اقتصاد سنتی در آینده تبدیل خواهد شد، به‌ویژه با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران به راحتی در معرض شرکت‌هایی قرار می‌گیرند که در حال حاضر پذیرش امور مالی دیجیتال را تحت فشار قرار داده‌اند.

در حالی که گری اسکیل به پذیرش محصولات خود در دو قاره ادامه می دهد، از آنجا که معامله گران نهادی و خرده فروشی هنوز علاقه ای به دریافت راه حل های گری اسکیل ندارند، محصولات سنتی آن مانند گری اسکیل بیت کوین فاند (Grayscale Bitcoin Fund) با ۳۰ درصد تخفیف معامله می شوند.

منبع : UToday

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x