CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ 0
هشدار مشاور ارشد اقتصادی دولت هند نسبت به خطرات رمزارزها و دیفای

هشدار مشاور ارشد اقتصادی دولت هند نسبت به خطرات رمزارزها و دیفای

آنانثا ناگس واران (Anantha Nageswaran)، مشاور ارشد اقتصادی دولت هند (CEA)، در مورد ریسک های رمزارزها و خطرات ناشی از فقدان مقررات مناسب برای آن در روز پنجشنبه در رویداد Assocham هشدار داد. رسانه های محلی به نقل از وی با اشاره به رمزارزها گفتند:

فقدان یک ناظر یا یک مرجع نظارتی متمرکز و غیرمتمرکزتر شدن دنیای رمزارزها نیز به این معنی است که دنیایی از دزدان دریایی کارائیب وجود دارد که می توانند واقعاً همه چیز را از اشخاص دیگری تصاحب کنند.

مشاور اقتصادی دولت توضیح داد که با T. Rabi Sankar معاون بانک مرکزی هند (RBI)، در مورد رمزارزها و امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) توافق کرده است. این مقام RBI هشدار داده است که به نظر می رسد در حال حاضر موردی از آربیتراژ نظارتی با توجه به رمزارزها و دیفای به جای نوآوری واقعی مالی وجود دارد.

ناگس واران با اشاره به دیفای چنین اظهار داشت:

به نظر من، در حالی که نوآوری محسوب می شود، قضاوت خود را محفوظ می دانم که آیا واقعاً نوآورانه است یا واقعاً مخل جامعه بوده یا چیزی است که ما از آن پشیمان خواهیم شد.

مشاور اقتصادی در مورد اینکه آیا رمزارزها میتواند جایگزینی برای ارزهای فیات باشد یا خیر، تاکید کرد که باید اهداف بسیاری را برآورده کند. او توضیح داد:

پول واقعی باید ذخیره ای از ارزش باشد، باید مقبولیت گسترده ای داشته باشد و باید یک حساب واحد باشد. در همه این موارد، نوآوری های جدید مانند رمزارز یا دیفای هنوز این امتحان را پس نداده اند.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x