CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD Thursday 29 June 2023 0
صرافی کوکوین (kucoin)، احراز هویت را برای کاربرانش اجباری کرد

صرافی کوکوین (kucoin)، احراز هویت را برای کاربرانش اجباری کرد

صرافی کوکوین (KuCoin)، هم سرانجام به جمع صرافی‌هایی پیوست که انجام احراز هویت (KYC) را برای مشتریان خود اجباری کرده‌اند. صرافی کوکوین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کاربران از ساعت ۳:۳۰ صبح شنبه ۱۵ جولای (۲۴ تیرماه) برای استفاده از خدمات این صرافی ملزم به تکمیل مراحل احراز هویت خواهند بود.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در وب سایت صرافی کوکوین، تیم این صرافی اعلام کرد متعهد به انجام تعهدات KYC مطابق با الزامات قانونی قابل اجرا است.

این صرافی به طور مستمر از دارایی‌های مشتریان خود محافظت می‌کند و با پولشویی، تأمین مالی تروریسم و جرایم مالی مرتبط در سراسر جهان مبارزه می‌کند. بر این اساس، کوکوین برنامه شناسایی و تأیید مشتریان خود را تقویت خواهد کرد.

طبق این اطلاعیه، این برنامه به‌طور رسمی از ۱۵ جولای ۲۰۲۳ (۲۴ تیر) اعمال خواهد شد. نکات مهم مطرح شده در این اطلاعیه به این شرح است:

از تاریخ ۱۵ جولای (۲۴ تیرماه) کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده‌اند باید احراز هویت خود را تکمیل کنند تا بتوانند از محصولات و خدمات کوکوین استفاده کنند.

برای کاربرانی که قبل از این تاریخ ثبت‌نام کرده‌اند، اگر احراز هویت آن‌ها تکمیل نشود، تنها می‌توانند از خدماتی مانند سفارش‌های فروش اسپات، معاملات فیوچرز بدون لوریج، معاملات مارجین بدون لوریج، نقد کردن دارایی‌های بخش KuCoin Earn و ETF استفاده کنند. این افراد نمی‌توانند از خدمات واریز استفاده کنند (برداشت‌ها بلامانع است).
انجام احراز هویت بر امنیت وجوه در حساب کاربران تأثیری نخواهد.

مدیرعامل کوکوین: اجباری‌شدن احراز هویت برای محافظت از کاربران است

جانی لیو، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال کوکوین، در رابطه با خبر الزامی‌شدن احراز هویت در صرافی تحت‌مدیریت خود گفته این اقدام بخشی از تلاش‌های آنها در جهت محافظت از کاربران است.

منبع : Kucoin