CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
رئیس بانک مرکزی اروپا: رمزارزها ارزشی ندارند و باید قانون مند شوند

رئیس بانک مرکزی اروپا: رمزارزها ارزشی ندارند و باید قانون مند شوند

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، عنوان کرد که رمزارزها به هیچ چیز وابسته نیستند و باید به گونه‌ای قانون مند شوند که مردم را از معاملات پر رسیک آنها دور نگه دارد که پس‌اندازهای زندگی‌شان وارد این معاملات نکنند.

بنا بر بیانات آقای لاگارد به شبکه تلویزیون هلندی، وی نگران افرادی است که درکی از خطرات آن ندارند. آنها تمامی سرمایه خود را از می دهند و به شدت ناامید خواهند شد، به همین دلیل است که باید این عرصه قانون مند شود.

این اظهارات درحالی منتشر می شود که بازارهای ارزهای دیجیتال با بی ثباتی شدید مواجه هستند و ارزش رمزارز بیت کوین و اتریوم نسبت به سقف های بی سابقه خود در سال گذشته، ۵۰ درصد افت کرده است. علاوه بر آن، دارایی های دیجیتال با نظارت سخت‌گیرانه‌ نهادهای قانونی مواجه هستند.

خانم لاگارد عنوان کرد که نسبت به ارزش رمزارزها شک وتردید دارد و آن را با یورو دیجیتال بانک مرکزی اروپا در تضاد می داند، پروژه ای که ممکن است در چهار سال آینده به ثمر برسد.

خانم لاگارد افزود:

روزی که رمزارز بانک مرکزی اروپا، یورو دیجیتال راه اندازی شود، من مطمئن خواهم شد. بنابراین بانک مرکزی پشت این عرصه خواهد بود و شرایط بسیار متفاوت تر می شود.

منبع : BnnBloomberg

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x