CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Thursday 1 September 2022 0
شرکت ال‌جی کیف پول کریپتویی خود را با نام والیپتو راه اندازی می کند

شرکت ال‌جی کیف پول کریپتویی خود را با نام والیپتو راه اندازی می کند

طبق گزارش‌ها، ال‌جی الکترونیکس مستقر در کره جنوبی در حال آماده شدن برای انتشار اولین اپلیکیشن کیف پول کریپتویی خود به نام والیپتو (Wallypto) در سه ماهه سوم سال 2022 است.

رسانه های محلی روز چهارشنبه گزارش دادند که ال جی الکترونیکس از ماه آگوست آزمایش بتا این اپلیکیشن را با توسعه دهندگان اجرا کرده است و در مرحله تایید نهایی است.

والیپتو بر روی بلاک چین Hedera Hashgraph ساخته شده است و در حال حاضر از توکن های HTS Hedera پشتیبانی می کند، اما انتظار می رود پس از انتشار رسمی، لیست شبکه ها و توکن های مورد پشتیبانی را گسترش دهد.

یکی از مقامات LG گفت که این شرکت هنوز در مورد کاربرد عملی برنامه تصمیم نگرفته است، اما در مراحل آماده سازی برای موارد استفاده در حال ظهور بلاک چین است.

رسانه های محلی گزارش دادند که Wallypto ممکن است با برخی از لوازم الکترونیکی ال جی مانند محصولات ساخته شده بر روی پلت فرم اینترنت اشیا (IoT) LG ThinQ اتصال داشته باشد.

در اوایل سال جاری، ال‌جی اعلام کرد که پس از اقدام مشابهی توسط رقیبش، سامسونگ الکترونیکس، ویژگی‌های پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) را در خط تلویزیون‌های هوشمند خود قرار خواهد داد.

سال گذشته، ال جی الکترونیکس بزرگترین فروشنده لوازم خانگی در جهان بود و فروش 27.11 تریلیون وون کره ای (حدود 20 میلیارد دلار) را به ثبت رساند.

منبع : Forkast