CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD Wednesday 26 January 2022 0
مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش دوج کوین پاسخ می دهد

مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش دوج کوین پاسخ می دهد

غول فست فود مک دونالد پس از عدم پاسخگویی به مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، برای پذیرش دوج کوین با واکنش های منفی مواجه شده است.

همانطور که یو تودی گزارش داد، این میلیاردر از شرکت مستقر در شیکاگو درخواست کرد که دوج کوین را بپذیرد. در مقابل، او قول داده است که Happy Meal آن را در تلویزیون بخورد.

به نظر می رسد مک دونالد با انتشار توییتی مبنی بر اینکه اگر تسلا «Grimacecoin» را بپذیرد، Dogecoin را می پذیرد، از این پیشنهاد عقب نشینی کرده است.

نام این ارز دیجیتال ساخته شده از گریمیس الهام گرفته شده است، موجودی بنفش شبیه انسان که در اوایل دهه 1970 (اوایل دهه 50) در تبلیغات مک دونالد ظاهر شد. در ابتدا قرار بود شخصیتی بداخلاق با چهار دست باشد که میلک شیک بچه ها را می دزدد. با این حال، روی برگلد، افسر خلاق مک‌دونالد، به مجله QSR گفت که «گریمیس شیطانی» شکست خورده است زیرا برای بچه‌ها زیادی ترسناک بود.

تنها چند دقیقه پس از توییت مک دونالد، شخصی یک توکن واقعی به نام «Grimacecoin» را در زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کرد که بیش از 261000٪ در عرض چند ساعت قبل از حذف قسمت بزرگ از سود آن، پامپ شد.

به دلیل راحتی ورود، BSC به کانونی برای پروژه های پامپ و دامپ سریع تبدیل شده است، به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید احتیاط کنند.

یک فرصت از دست رفته

جامعه دوج کوین تا حد زیادی از پاسخ ناراضی بود. بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که تیم بازاریابی شرکت بیش از 10 ساعت طول کشید تا چنین پیشنهادی ارائه دهد.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin اظهار داشت که توییت Grimacecoin نمونه ی بارزی است که چگونه می توان یک چیز خنده دار را غیر خنده دار کرد.

گلوبر کونتسوتو (Glauber Contessoto)، که سال گذشته به عنوان یک «میلیونر دوج کوین» خودخوانده تیتر خبرها شد، در توییتی نوشت که رستوران های زنجیره ای جهان فرصتی باورنکردنی را به خاطر یک شوخی وحشتناک از دست داده است.

منبع : U.Today