CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > متاورس CoinSLanD Monday 28 February 2022 0
پلتفرم دیسنترالند بزرگترین نمایشگاه مد مجازی جهان را راه اندازی می کند

پلتفرم دیسنترالند بزرگترین نمایشگاه مد مجازی جهان را راه اندازی می کند

دیسنترالند میزبان چهار روز نمایشگاه مد مجازی خواهد بود تا مد هوش مصنوعی و فناوری پوشیدنی را در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) توسط برخی از شناخته‌شده‌ترین برندهای مد در جهان مانند Tommy Hilfiger، Selfridges، Cavalli، Eli به نمایش بگذارد.

سام همیلتون، مدیر خلاق مانا می‌گوید در حالی که مد در دنیای متاورس چیز جدیدی نیست، تقاضا برای لباس‌های دیجیتال شیک در حال افزایش است.

مد لباس موضوع جدیدی برای دنیای متاورس نیست. دیسنترالند از زمان عرضه ابزارهای پوشیدنی آواتار در سال 2020 (1399)، در خط مقدم مدهای دیجیتالی کمیاب و پرتقاضا قرار داشته است.

از آن زمان، سازندگان آواتارها، دیسنترالند را تحت تاثیر قرار داده‌اند و اقتصاد پررونقی را با فروش بیش از 1 میلیون دلاری پوشیدنی‌های آواتار در سال گذشته ایجاد کرده‌اند.

این نمایش مد همه جانبه در منطقه مد لوکس جدید دیسنترالند برگزار می‌شود و دارای یک راهپیمایی با ظاهری آینده‌نگرانه است. همچنین میزبان فروشگاه‌های متاورس پاپ‌آپ و افترپارتی خواهد بود. منطقه خرید یک باند فرودگاه مجازی می باشد و از معماری خیابان مونتین معروف پاریس الهام گرفته شده است که به خاطر فروشگاه های لباس و دکور شیک شهرت دارد. طبق بیانیه مطبوعاتی، این رویداد بین 24 تا 27 مارس (7 تا 10 فروردین) برگزار می شود.

دیسنترالند در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.71 دلار مبادله می شود که 16 درصد افزایش نسبت به پایین ترین سطح هفت روزه خود یعنی 2.27 دلار را نشان می دهد.

منبع : DailyHodl