CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Thursday 7 April 2022 0
میامی از مجسمه گاو پولساز مرتبط با رمزارزها رونمایی کرد

میامی از مجسمه گاو پولساز مرتبط با رمزارزها رونمایی کرد

به گزارش بلومبرگ میامی یکی از شهرهای دوست دار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، از مجسمه چارچینگ بول یا گاو پولساز خود برای جشن گرفتن هفته کریپتو رونمایی کرده است.

آغاز کنفرانس چند روزه بیت کوین با رونمایی از مجسمه گاو ۳۰۰۰ پوندی مشخص شده است که نشان دهنده احساس شهر میامی نسبت به صنعت دارایی های دیجیتال است.

مجسمه ای به نام Miami Bull جایگزینی برای گاو پولساز وال استریت با اضافه شدن چشم های لیزری است که به یکی از ویژگی های متمایز علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این مجسمه که بیش از یک تن وزن دارد توسط پلتفرم تجاری ترید استیشن (TradeStation)، ساخته شده است.

همانطور که شهردار این شهر اشاره کرد، گاو نر نشان دهنده قدرت میامی در صحنه جهان مالی است و این شهر را به عنوان پایتخت دارایی های مالی و دیجیتال در آینده نشان می دهد.

این مجسمه تقریبا ۳/۵ متری ابتدا در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ رونمایی و سپس به پردیس کالج داد میامی منتقل می شود.

شهردار میامی به مطبوعات و مردم گفت که قصد دارد میامی را به مرکز دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل کند و صدها شرکت مرتبط با رمزارز را به این شهر جذب کند. به تازگی سوارز اعلام کرده است که بخشی از حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می کند و آماده حمایت از شرکت ها و کارآفرینانی است که به میامی می‌آیند.

منبع : UToday