CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ 0
سختگیری بیشتر هلند برای کاربران صرافی کوین بیس

سختگیری بیشتر هلند برای کاربران صرافی کوین بیس

اگر کاربران هلندی کوین بیس اطلاعات احراز هویت یا KYC را ارائه ندهند، ممکن است برای ارسال وجوه به افرادی که دارای کیف پول شخص ثالث یا غیر امانی هستند، مشکل بیشتری داشته باشند. از ۲۷ ژوئن (۶ تیر)، کوین بیس از کاربران هلندی می‌خواهد که داده های KYC را در صورتی که قصد دارند رمزارزهای خود را به کیف پولی خارج از پلتفرم کوین بیس ارسال کنند، ارائه دهند.

کوین بیس می گوید قوانین جدید به این دلیل اعمال می شوند که شرکت باید با مقررات محلی مطابقت داشته باشد. قانون ۱۹۷۷ همراه با قانون پیشگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم (Wwft)، ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) را ملزم می‌کند که داده های KYC را در مورد تراکنش های خروجی شامل کیف پول های غیرامانی و شخص ثالث ارائه دهند.

قانون ۱۹۷۷ توسط اداره بازارهای مالی هلند (AFM) و بانک مرکزی هلند (DNB) تدوین شده است. این بدان معناست که Coinbase یا هر VASP هلندی برای آن موضوع، باید مشخص کند که انتقال رمز به چه کسی می باشد و هدف از تراکنش چیست.

وقتی کوین بیس قانون جدید را برای مشتریان هلندی اعمال می کند، آن ها می‌توانند کادری را علامت بزنند که نشان می‌دهد انتقال برای خودشان ارسال می‌شود. با این حال، اگر مشتری کوین بیس از هلند بخواهد وجوهی را در خارج از کوین بیس به فرد دیگری ارسال کند، باید مشخصات هویتی خود را ارائه کند.

پست وبلاگ کوین بیس به مشتریان هلندی می‌گوید که آنها باید نام کامل، هدف انتقال و آدرس کامل محل سکونت گیرنده را ارائه کنند. اگر فرد آدرس را نمی داند، باید قبل از اقدام متوقف شود و اطلاعات را دریافت کند.

منبع : Bitcoin

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x