CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > استخراج CoinSLanD Saturday 4 June 2022 0
مخالفت مجلس سنای نیویورک با استخراج رمزارزها برپایه الگوریم اثبات کار

مخالفت مجلس سنای نیویورک با استخراج رمزارزها برپایه الگوریم اثبات کار

روز جمعه، سنای نیویورک لایحه ای را تصویب کرد که استخراج رمزارزها برپایه الگوریتم اثبات کار (PoW) را هدف قرار می دهد. این لایحه برای رسیدگی به برخی از مسائل زیست محیطی پیرامون استخراج کریپتو به تصویب رسید. مجلس سنا با 36 رای موافق در برابر 27 رای به این لایحه رای مثبت داده است.

لایحه جدید یک مهلت دو ساله برای هر پروژه جدید استخراج PoW که با سوخت مبتنی بر کربن تامین می شود، وضع می کند. با این حال، شرکت‌های استخراج موجود یا شرکت‌هایی که در مرحله تمدید مجوز هستند، اجازه ادامه فعالیت خواهند داشت. به گفته سناتور کوین پارکر، در حال حاضر تنها یک مزرعه استخراج از این دست در حال فعالیت است که تحت تأثیر لایحه جدید قرار نخواهد گرفت.

بسیاری از مردم انتظار داشتند که این لایحه پس از رد شدن توسط کمیته حفاظت از محیط زیست سنا، به سرنوشت نسخه سال گذشته این لایحه دچار شود. رئیس کمیته، سناتور تاد کامینسکی فاش کرد که دلیل اینکه آنها این لایحه را در نظر نگرفتند این بود که معتقد بودند اگر مردم، نیویورک را مخالف با کریپتو بدانند، عواقب اقتصادی مضری برای نیویورک خواهد داشت.

نیویورک به دلیل منابع ارزان انرژی هیدروالکتریک، مکانی ایده آل برای راه اندازی شرکت های استخراج رمزارزی است.

در رابطه با مهلت قانونی جدید که در حال تصویب است، بسیاری از شرکت های رمزنگاری که در نیویورک مستقر هستند، تهدید به ترک این ایالت می کنند. آنها ترجیح می دهند در ایالت های دوستدار استخراج مانند تگزاس کار کنند.

در یادداشتی مرتبط، در اوایل روز جمعه، سنا همچنین لایحه‌ ای را تصویب کرد که یک کارگروه مطالعات در زمینه رمزارزها و بلاک چین ایجاد می‌کند.

منبع : CoinQuora