CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD پنج‌شنبه 12 می 2022 0
سیاست مالیاتی جدید آلمان در قبال رمز ارزها

سیاست مالیاتی جدید آلمان در قبال رمز ارزها

وزارت دارایی آلمان اصلاحات خاصی را در سیاست های ارزهای دیجیتال خود اعمال کرده است. مقامات فاش کردند که فروش بیت کوین و اتر خریداری شده مشمول مالیات نخواهد بود به شرط اینکه افراد دارایی را بیش از یک سال نگه دارند.

وزارت دارایی آلمان نامه ای را منتشر کرد که بر مالیات بر درآمد دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین و اتر متمرکز بود.
پس از همکاری با بالاترین مقامات مالیاتی ایالت های فدرال، قانونگذاران تصمیم گرفتند در صورتی که این دارایی ها بیش از 12 ماه نگهداری شوند، فروش بیت کوین و اتریوم را از مالیات معاف کنند. این سیاست حتی اگر رمزارزها برای استیک، وام دادن به کار گرفته شده باشند نیز اعمال خواهد شد.
برای اشخاص، فروش بیت کوین و اتر خریداری شده پس از یک سال معاف از مالیات است.

پیش از این، دارایی های دیجیتال مورد استفاده در چنین فعالیت هایی باید به مدت ده سال نگهداری می شد تا از مالیات معاف شود.
این وزارتخانه تصریح کرد که این اولین بار است که این موضوع با یک دستورالعمل اداری یکسان در سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته است.

مقامات متعهد شدند که به پرداختن به سیاست مالیاتی دارایی دیجیتال ادامه دهند و هرگونه مشکل ایجاد شده را حذف کنند. برای انجام این کار، آنها در هماهنگی نزدیک با مقامات مالیاتی فدرال و نهادهای دولتی کار خواهند کرد.

البته، انتشار رسمی آتی نامه BMF پایان بحث ما در مورد این موضوع نیست، بلکه یک نتیجه موقت است. توسعه سریع دنیای کریپتو تضمین می‌کند که موضوعات مورد بحث برای ما به اتمام نمی رسد. نامه تکمیلی در مورد تعهدات همکاری و ثبت سوابق در حال انجام است.

آلمان اخیرا در کانون توجه صحنه ارزهای دیجیتال بوده است. همانطور که قبلا توسط سرزمین سکه ها گزارش شده بود این کشور اروپایی، علاقه مندترین کشور به ارزهای دیجیتال در جهان برای سه ماهه اول سال 2022 است.

این شرکت بر رویکرد مثبت آلمان به این بخش و تعداد فزاینده موسسات پولی محلی که آماده ورود به این بخش هستند تأکید کرد.

این مسئله مثالی از قصد Sparkasse (گروه مالی پیشرو در کشور) برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به پایگاه کاربری خود متشکل از حدود 50 میلیون نفر است.

منبع : CryptoPotato

0 / 5. تعداد رای: 0

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x