CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
پنکیک سواپ قصد دارد عرضه کیک (CAKE) را به 750 میلیون محدود کند

پنکیک سواپ قصد دارد عرضه کیک (CAKE) را به ۷۵۰ میلیون محدود کند

اپلیکیشن دیفای پنکیک سواپ (PancakeSwap)، یک پیشنهاد حاکمیتی منتشر کرده است که چندین هدف توکن اصلی خود، کیک (CAKE) را شرح می دهد. در یک دوره رای گیری ۲۴ ساعته، ۹۸.۸ درصد اکثریت را از طریق ۱۱ میلیون رای به دست آورد، در حالی که مخالفان تنها ۱۳۱ هزار شرکت کننده را تشکیل می دادند.

دومین تکرار نقشه راه توکنومیک پنکیک سواپ حداکثر سقف عرضه ۷۵۰ میلیون را برای توکن کیک اعمال می کند.
این پیشنهاد، که حمایت گسترده ای از شرکت کنندگان دریافت کرد، بیان کرد که حداکثر سقف عرضه، و همچنین مشوق ها برای عرضه در گردش کمتر، ارزش، جامعه و پایداری برنامه را بهتر منعکس می کند.

ما حداکثر سقف عرضه ۷۵۰ میلیون را برای کیک پیشنهاد می کنیم و توکنومیک های اصلاح شده ای را برای کیک قفل شده معرفی خواهیم کرد، مانند فراهم کردن مزایای بهبود یافته ی IFO و مزرعه سود برای کاربرانمان.

عرضه کنونی کیک در گردش کمی بیش از ۲۹۴ میلیون بود. با فرض اینکه هیچ تغییری در میزان صدور آن وجود نداشته باشد، عرضه در گردش نزدیک به سه سال طول می کشد تا به سقف برسد.
علاوه بر کاهش عرضه کل توکن، این پیشنهاد همچنین به معرفی ابزار و مشوق های اضافی برای کاربران برای قفل کردن کیک خود اشاره می کند.

این شامل افزودن ارزش به سیستم اشتراک پنکیک از طریق vCake، bCake، و iCake است که برای افزایش پاداش‌های فارمینگ، تقویت مزایای IFO و همچنین افزایش قابلیت‌های رای‌گیری حاکمیتی در حال توسعه هستند.

ایده اصلی کاهش موثر عرضه در گردش کیک است.

در میان سقوط بازار کریپتو، این توکن نیز ریزش کرد. کیک در روز گذشته بیش از ۱۰ درصد کاهش داشت. در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۴.۰۵ دلار معامله می شود.

منبع : CryptoPotato

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x