CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
تعرفه های مالیاتی جدید پرتغال برای رمزارزها

تعرفه های مالیاتی جدید پرتغال برای رمزارزها

فرناندو مدینا (Fernando Medina)، وزیر دارایی پرتغال، با ناراحتی بسیاری از متقاضیان ویزای طلایی، تأیید کرد که کشورش مالیات بر ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد اما به تاریخی متعهد نشده است.

به گزارش ساپو (Sapo)، یک رسانه خبری محلی، اقدام برای شروع مالیات بر کریپتو توسط آنتونیو مندونسا مندز (António Mendonça Mendes)، وزیر امور مالیاتی آمریکا در روز جمعه تایید شد.

با این حال، هنوز تاریخ دقیقی برای شروع مالیات یا نرخ تعیین شده ای وجود ندارد. از سود سرمایه گذاری حاصل از رمزارزهایی مانند بیت کوین، اخذ می شود. این عمل بر خلاف قانونی است که در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) ایجاد شد که بیان می‌کرد از آنجایی که ارز دیجیتال پول قانونی نیست، نمی‌تواند مشمول مالیات شود.

مدینا (Medina)، در یک جلسه کاری در پارلمان گفت که دلیل او برای این مالیات با مقایسه پرتغال با کشورهایی که از قبل سیستم‌هایی دارند به دست آمد. علاوه بر این، ساپو گزارش داد که مدینا خاطرنشان کرد که منطقی نیست که دارایی‌ای که سود سرمایه ایجاد می‌کند مشمول مالیات نشود.

مندز در جلسه کاری پارلمان گفت که مالیات بر ارزهای دیجیتال پیچیده‌تر از سایر دارایی‌ها است زیرا هیچ تعریف جهانی از ارزهای دیجیتال و دارایی‌های رمزارزی وجود ندارد.

تا به حال، پرتغال به عنوان یک بهشت مالیاتی رمزارزی تلقی می شد که ویزای اقامت دائم، معروف به ویزای طلایی را ارائه می داد. برنامه ویزای طلایی به عنوان ابزاری برای جذب سرمایه گذاران خارجی آغاز شده بود.

منبع : CoinTelegraph

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x