CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD Monday 7 February 2022 0
بازگشت شیبا اینو به جایگاه اول در بین نهنگ ها

توسعه‌ دهندگان شیبا اینو: نسخه عمومی پروتکل لایه دوم شبکه به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

در پست اخیر وبلاگ Medium، پلتفرم Unification Foundation، ارائه‌دهنده راه‌ حل‌ های بلاکچین برای شرکت‌ها، اعلام کرده است نسخه آزمایشی عمومی شیباریوم (Shibarium)، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دوم برای ارز دیجیتال شیبا اینو، به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد. البته نسخه خصوصی این شبکه آزمایشی شیباریوم قبلاً راه اندازی شده است.

در ماه دسامبر (آذر-دی)، توسعه‌دهنده، Eric M، در توییتی اعلام کرد که شیباریوم را نمی‌توان بی سر و صدا راه اندازی کرد و اضافه کرد که کارهایی وجود دارد که باید انجام شود. همچنین، او به جامعه اطمینان داد که راه حل مقیاس‌پذیری مورد انتظار به زودی راه‌اندازی خواهد شد. البته توسعه دهندگان شیبا اینو یک جدول زمانی قطعی برای پروژه ایجاد نکرده اند، زیرا آن ها موفقیت را بطور قطعی تضمین نمی کنند. این امر ناگزیر منجر به برخی نگرانی‌هایی مبنی بر اینکه راه‌اندازی شیباریوم به طور نامحدود به تعویق افتد می شود.

از آنجایی که شیبا اینو یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم است، از هزینه‌های بالای گس رنج می‌برد که برای بسیاری از تازه‌ واردان مقرون به صرفه نیست. از این رو بسیاری از طرفداران انتظار دارند که شیباریوم مسیر را برای ورود سرمایه به شیبا هموارتر کند، زیرا معاملات به طور بالقوه بسیار سریعتر و ارزان تر می شوند.

توسعه دهندگان شیبا اینو همچنین قصد دارند یک استیبل کوین الگوریتمی به نام SHI ایجاد کنند که بر روی اتریوم و شیباریوم کار می کند.

منبع : UToday