CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
ثروتمندترین نهنگ بیت کوین در کمتر از یک ماه 90،000،000 دلار بیت کوین خرید

ثروتمندترین نهنگ بیت کوین در کمتر از یک ماه ۹۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار بیت کوین خرید

با وجود رکود در بازار ارزهای دیجیتال، ثروتمندترین کیف پول غیر صرافی در حال انباشت بیت کوین (BTC) است. این کیف پول که از نظر تعداد بیت کوین بعد از دو کیف پول صرافی در رتبه سوم قرار دارد، طی سه هفته گذشته تقریباً ۳۰۱۵ بیت کوین خریداری کرده است.

در آغاز ماه می (اواسط اردیبهشت)، ثروتمندترین نهنگ بیت کوین دارای ۱۲۴۰۵۲ بیت کوین بود. در طول سه هفته گذشته، این کیف پول مقادیر متفاوتی بیت کوین خریداری کرده است تا مجموع دارایی خود را به ۱۲۷۰۶۷ برساند.

در زمان نگارش این مقاله، آخرین خرید در روز چهارشنبه رخ داد، زمانی که این نهنگ ۱۲۰۰ بیت کوین خرید. این نهنگ همچنین ۱۰۰۰ بیت کوین را در ۳ و ۷ می (۱۳ و ۱۷ اردیبهشت) خریداری کرد. سایر خریدها با مقادیر کمتر از ۱۶ بیت کوین تا ۵۵۳ بیت کوین در تاریخ های مختلف انجام شده است.

در ماه می، این نهنگ تنها یک بار اقدام به فروش کرد که طی آن ۱۵۰۰ بیت کوین فروخت، اما این کیف پول هنوز در این ماه سود خالص داشته است. ارزش بیت کوینی که ثروتمندترین نهنگ غیر صرافی در ماه می خریده است، بر اساس قیمت ها در زمان نگارش مقاله، تقریباً ۹۰.۶ میلیون دلار است.


بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۰۰۴۰ دلار معامله می شود.هفته گذشته، پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین IntoTheBlock فاش کرد که نهنگ های بیت کوین در بحبوحه فروش کریپتو به دارایی های خود اضافه کرده اند.

همچنین آدرس هایی که بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین دارند، موقعیت خود را از ۸ می (۱۸ اردیبهشت) از ۵.۱۸۵ میلیون بیت کوین به ۵.۲۰۲ میلیون بیت کوین افزایش داده اند.

بر اساس گزارش IntoTheBlock، مقدار ۵۱ درصد از دارندگان بیت کوین در سود هستند در حالی که ۴۶ درصد در قیمت های فعلی در ضرر هستند.

منبع : DailyHodl

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x