CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > بیت کوین CoinSLanD Friday 15 July 2022 0
رابرت کیوساکی می گوید با پول نقد منتظر خرید بیت کوین هستم

رابرت کیوساکی می گوید با پول نقد منتظر خرید بیت کوین هستم

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، این هفته تکرار کرد که منتظر خرید بیت کوین است و تاکید کرد که بزرگترین ریزش قیمت ها در تاریخ روی زمین با سقوط قیمت دارایی ها در راه است.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 (1376) توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که این کتاب در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی با اشاره به اینکه کلمه 4 حرفی مورد علاقه او فروش (SALE) است، دوشنبه در توییتی نوشت:

در حباب دارایی ها یک پین پیدا شده و سقوط قیمت دارایی ها اتفاق افتاده است. با پول نقد در انتظار خرید دارایی ها به خصوص املاک و بیت کوین باشید. بزرگترین فروش روی زمین را از دست ندهید.

در زمان نگارش این خبر، S&P 500 21 درصد کاهش داشته است در حالی که نزدک تا کنون 29 درصد در سال جاری سقوط کرده است. علاوه بر این، افزایش نرخ بهره شروع به افزایش هزینه های وام مسکن و کاهش تقاضای مسکن کرده است.

کیوساکی بارها در مورد حباب دارایی ها و سقوط بازارها هشدار داده است. او در ماه مارس (اسفند 1400) گفت که ما در بزرگترین حباب تاریخ جهان هستیم و اشاره کرد که حباب هایی در سهام، املاک، کالاها، نفت، معاملات آتی و حتی بیت کوین وجود دارد. در ژوئن سال گذشته (خرداد 1400)، گفت که بزرگترین حباب تاریخ جهان در حال بزرگتر شدن است و پیش‌ بینی کرد که بزرگترین سقوط در تاریخ جهان در راه است.

منبع : Bitcoin