CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > صرافی ها CoinSLanD Saturday 7 May 2022 0
پلتفرم معاملاتی رابین هود تراست بیت کوین و تراست اتریوم گری اسکیل را لیست کرد

پلتفرم معاملاتی رابین هود تراست بیت کوین و تراست اتریوم گری اسکیل را لیست کرد

بری سیلبرت (Barry Silbert)، بنیانگذار گروه ارز دیجیتال (DCG)، شرکت مادر بزرگترین مدیر دارایی رمزنگاری جهان یعنی کمپانی گری اسکیل، با به اشتراک گذاشتن پستی در توییتر اعلام کرد پلتفرم معاملاتی رابین هود دو صندوق سرمایه گذاری تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) و تراست اتریوم گری اسکیل (ETHE) را به لیست دارایی های موجود برای معامله در پلتفرم خود اضافه کرده است.

شایان ذکر است که تراست بیت کوین گری اسکیل هنوز یکی از محبوب ترین صندوق های قابل معامله عمومی بیت کوین محسوب می شود که از زمان آغاز به کار خود تحت عنوان تراست سرمایه گذاری بیت کوین در سال 2013، رشدی مستمر را تجربه کرده است به طوری که اکنون در مجموع بیش از 25 میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرده و بیش از 100 سرمایه گذار نهادی را به خود جذب کرده است.

تراست اتریوم گری اسکیل (ETHE) نیز به طور کامل در ETH سرمایه گذاری کرده و به سرمایه گذاران اجازه می دهد در قالب اوراق بهادار به ETH دسترسی پیدا کنند و در عین حال از مشکلات خرید مستقیم، ذخیره و محافظت از ETH دوربمانند.

ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت)، رابین هود (Robinhood)، از اضافه شدن چهار دارایی رمزنگاری دیگر به پلتفرم خود خبر داد. این دارایی ها عبارتند از کامپوند، پالیگان، سولانا و شیبا اینو. در همان ماه، عرضه کیف پول های رمزنگاری شده برای بیش از دو میلیون نفر در لیست انتظار خود را آغاز کرد و اخیراً استقرار آن برای همه مشتریان خود را به مرحله تکمیل رسانده است.

منبع : UToday