CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ 0
بیمارستان سعودی پایگاه داده دیجیتالی مبتنی بر بلاکچین را به کار می گیرد

بیمارستان سعودی پایگاه داده دیجیتالی مبتنی بر بلاکچین را به کار می گیرد

بیمارستان تخصصی و مرکز تحقیقاتی ملک فیصل (KFSHRC)، یک مرکز مراقبت های بهداشتی در عربستان سعودی، با موفقیت یک پلتفرم اعتبارسنجی دیجیتال را برای بیماران خود راه اندازی کرده است. این راه حل که از طریق آزمایشگاه بلاک چین KFSHRC توسعه یافته است، اکنون ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد به گواهی های دیجیتال در بلاک چین دسترسی داشته باشند.

KFSHRC برای اولین بار آزمایشگاه بلاک چین خود را در سال ۲۰۲۱ راه اندازی کرد. هدف این بیمارستان، بررسی موارد استفاده از بلاک چین در در امور اداری و بیمارستانی بود. آن ها همچنین بر تطبیق این فناوری برای اهداف مراقبت های بهداشتی تمرکز کردند. آزمایشگاه توانست چندین مورد استفاده احتمالی را تعریف کند، و این اولین تلاش موفق آن هاست.

مدیر عامل بیمارستان ماجد الفیاض گفت:

KFSHRC مفتخر است که در این مسیر پیشگام است، زیرا این فناوری مدل مراقبت های بهداشتی را به روش های مثبت مختل می کند.

از طریق این راه حل پیشرفته، KFSHRC قادر خواهد بود به طور ایمن اعتبارنامه بیمارستان را صادر، مدیریت، ردیابی و تأیید کند. و همه این ها به روشی بسیار سریعتر، مؤثرتر و در دسترس انجام خواهد شد. پزشکان یک ایمیل خصوصی و ایمن دریافت خواهند کرد که به آن ها کمک می‌کند اعتبارنامه‌های تایید شده در بلاک چین را مشاهده کنند. علاوه بر این، حتی می‌توانند آن را مستقیماً در کیف پول دیجیتال موبایل خود دانلود کنند.

بحث در مورد هویت دیجیتال بیمار جدید نیست. بیشتر فواید این فناوری برای متمرکز کردن اطلاعات بیماران است. اطلاعات مراقبت های بهداشتی افراد اغلب چند پارچه شده و در بین چندین سیستم مراقبت بهداشتی پراکنده است. و این باعث ناراحتی و دردسرهای قابل توجهی می شود. بنابراین، داشتن اطلاعات شخصی و پوششی در هر زمان و در هر مرحله از مراقبت، تجربه ای بی دردسر را ایجاد می کند. همچنین از داده ها در برابر سرقت محافظت می کند. علاوه بر این، بلاک چین کار را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان بیمه بسیار آسان تر می کند.

منبع : CoinQuora

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x