CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Thursday 19 May 2022 0
رمزارزها در بخش توجیه بودجه سال مالی 2023 آمریکا

رمزارزها در بخش توجیه بودجه سال مالی 2023 آمریکا

گری گنسلر (Gary Gensler)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در درخواست بودجه خود برای سال مالی آینده به نگرانی‌هایی در مورد اجرای ارزهای دیجیتال اشاره کرده است.

در شهادت کتبی جلسه چهارشنبه کمیته تخصیص بودجه مجلس نمایندگان ایالات متحده، گنسلر گفت که از درخواست جو بایدن برای بودجه بیش از 2.1 میلیارد دلاری برای SEC در سال مالی 2023 (1402) حمایت می کند و به نهاد نظارتی اجازه می دهد تا بخش اجرای خود را تا 50 نفر افزایش دهد.

رئیس SEC به نگرانی‌ها در مورد فضای کریپتو اشاره کرد و از این بازار به‌عنوان بازاری بی‌ثبات یاد کرد و بیان نمود که نیاز به ابزارها و تخصص‌های جدید برای رسیدگی دارد.

گنسلر گفت:

کارکنان اضافی ظرفیت بیشتری را برای بررسی تخلفات و تسریع اقدامات اجرایی در اختیار بخش قرار خواهند داد. همچنین پشتیبانی از دعاوی ما و قابلیت های دارایی های رمزارزی و واحد سایبری را تقویت می کند و شکایت و ارجاع را که از مردم دریافت می کنیم، بررسی می کند.

به گفته رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاران در حال حاضر با توجه به محدودیت های نهاد نظارتی در اجرا به خوبی محافظت نشده اند.


گنسلر بعداً با اشاره به اقدامات اجرایی 85 تا 90 که SEC در سال گذشته علیه شرکت‌های دارایی دیجیتال انجام داده بود، اضافه کرد که می‌خواهد بودجه بیشتری برای مسائل مربوط به فضای رو به رشد کریپتو اختصاص دهد.

او همچنین به نوسانات اخیر قیمت یک دارایی کریپتو اشاره کرد که فقط در سه هفته گذشته از ارزش 50 میلیارد دلاری نزدیک به صفر رسید.

نوسانات اخیر در بین ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت کوین و اتر پس از فروپاشی ترا (LUNA) توجه بیش از چند قانونگذار در ایالات متحده را به خود جلب کرده است.

منبع : CoinTelegraph