CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD Sunday 15 May 2022 0
اعمال مقررات سختگیرانه تر برای استیبل کوین ها از طرف SEC

اعمال مقررات سختگیرانه تر برای استیبل کوین ها از طرف SEC

قانون گذاری برای استیبل کوین‌ ها موضوع داغ این هفته پس از شکست پروژه Terra بود که باعث شد UST ارزش دلاری خود را از دست بدهد و قیمت LUNA نیز به نزدیکی صفر سقوط کند.

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، هستر پیرس (Hester Peirce)، روز پنجشنبه در جریان رویدادی که توسط اندیشکده سیاست انجمن نهادهای مالی و پولی رسمی مستقر در لندن برگزار شد، درباره مقررات رمزارزها صحبت کرد.

پیرس که در جامعه رمزارزها به عنوان مادر کریپتو شناخته می شود، نشان داد که مقررات سخت گیرانه تر در مورد رمزارزها، به ویژه استیبل کوین ها، ممکن است به زودی در راه باشد. از او نقل شده است که گفت:

زمان آن فراسیده است که ممکن است شاهد حرکت‌ هایی در مورد استیبل کوین‌ ها باشیم، چرا که این موضوع طی این هفته توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

قانونگذاران ایالات متحده بر نیاز فوری به مقررات استیبل کوین تاکید کرده اند. جانت یلن، وزیر خزانه داری، در شهادت خود در مقابل کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا در این هفته تاکید کرد که تصویب قانونی برای کنترل استیبل کوین های پرداخت برای کنگره مهم و ضروری است.

یلن همچنین در این هفته در کمیته خدمات مالی مجلس شهادت داد و اظهار داشت که برای استیبل کوین ها:

من نمی توانم آن را در این مقیاس به عنوان یک تهدید واقعی برای ثبات مالی توصیف کنم، اما آن ها به سرعت در حال رشد هستند و همان خطراتی را ارائه می دهند که ما قرن ها در ارتباط با عملکرد بانک ها می شناسیم.

هم شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) و هم هیئت فدرال رزرو در مورد خطرات اجرای استیبل کوین که ثبات مالی کشور را تهدید می کند، هشدار داده اند.

منبع : Bitcoin