CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > آلت کوین ها CoinSLanD Wednesday 9 February 2022 0
بازگشت شیبا اینو به جایگاه اول در بین نهنگ ها

بازگشت شیبا اینو به جایگاه اول در بین نهنگ ها

شیبا اینو بار دیگر جایگاه خود را به عنوان بزرگترین دارایی در آدرس نهنگ ها به دست آورد، اکنون با توکن هایی به ارزش 1.7 میلیارد دلار، توسط سرمایه گذاران در شبکه اتریوم نگهداری می شود.

افزایش ناگهانی محبوبیت شیبا اینو، با بهبود قوی این توکن میم پس از بازگشت مجدد بازار آلت کوینها همراه شد. شیبا اینو تقریباً 50 درصد از ارزش خود را از زمان رسیدن به پایین ترین سطح در 3 فوریه (14 بهمن)، به دست آورده است.

بازگشت شیبا اینو به جایگاه اول در بین نهنگ ها

در اوج قیمت این توکن به 0.000035 دلار رسید، اما به سرعت به 0.000029 دلار کاهش یافت و به زیر منطقه 0.00003 دلاری که مدت ها منتظرش بودیم، سقوط کرد. اگرچه جهش قیمت، این توکن را به بالاترین سطح جدید سوق نداده است، معامله گران همچنان می توانند فشار فروش را حفظ کنند و دارایی را بالای 0.00003 دلار نگه دارند.

در حالی که معامله گران خرده فروشی بار دیگر توجه خود را به این توکن جلب کرده اند، نهنگ ها همچنین تصمیم گرفته اند تا توکن های بیشتری را جمع آوری کنند. همانطور که یوتودی قبلا گزارش داده بود، یک نهنگ شیبا اینو با خرید 3.4 تریلیون SHIB به ارزش بیش از 115 میلیون دلار، در شبکه ظاهر شد.

در حالی که شیبا اینو دیروز جایگاه خود را با 1.8 میلیارد دلار در اختیار نهنگ ها به دست آورد، ارزش این هلدینگ ها به دلیل نوسانات بازار به 1.7 میلیارد دلار کاهش یافته است. پیش از این، شاخص های متعددی به گرمای بیش از حد بالقوه بازار اشاره می کرد که بدون هیچ دلیل اساسی برای آن، تعداد زیادی از پوزیشن های فروش باز شد.

بر اساس داده‌های بهره باز (open interest)، اکثر معامله‌گران با وجود بهبودی قیمت بیت کوین به 45000 دلار و به طور کلی بازگشت مجدد بازار آلت کوین، همچنان روی ادامه روند نزولی شرط‌بندی می‌کنند.

در زمان انتشار این مطلب، شیبا اینو با قیمت 0.00031 دلار معامله می شود و 0.45 درصد رشد روزانه را نشان می دهد. در حالی که دیروز 15 درصد از ارزش خود را از دست داده بود.

منبع : UToday