CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > متاورس CoinSLanD Wednesday 9 February 2022 0
تیم شیبا اینو در رقابت با دیسترالند، راه اندازی شیبا لندز را اعلام کرد

تیم شیبا اینو در رقابت با دیسنترالند، راه اندازی شیبا لندز را اعلام کرد

توسعه دهندگان شیبا اینو با اعلام پروژه جدیدی به نام شیبا لندز، حوزه بازی متاورس خود را تقویت کرده اند. این امکان خرید املاک دیجیتالی را فراهم می کند که به زودی برای فروش در دسترس خواهند بود.

در اولین مرحله فروش، دارندگان Doge Killer (LEASH)، توکن بومی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap، مطابق با صف ایجاد شده سیستمی توسط توسعه دهندگان، زمین های خود را دریافت خواهند کرد.

بقیه زمین در مدت کوتاهی پس از فروش اولیه باز خواهد شد. همانطور که توسط یوتودی گزارش شده است، توسعه دهندگان اخیراً ورود این رمزارز به فضای متاورس را اعلام کردند. این به کاربران اجازه می دهد تا خود را در دنیای مجازی غوطه ور کنند که عناصر مختلف اکوسیستم شیبا اینو را با هم ترکیب می کند.

سکه متاورس به طور آزمایشی “Shibverse” نامیده می شود. انتظار می رود نام واقعی آن در این ماه توسط تیم فاش شود. تیم شیبا اینو همچنین در یک پست وبلاگی اخیر همکاری های جدیدی را به اشتراک گذاشته است:

در نهایت، ما قبلاً در حال مذاکره و ملاقات با برخی از شرکای برتر در مورد این پروژه بوده ایم. همه چیز برای این است که این محیط جدید هیجان انگیز با انرژی زیاد و به روشی که در نظر گرفته شده است مورد استقبال قرار گیرد.

رمزارزهای متاورس بعد از تغییر نام فیس بوک به متا توسط مالک آن، مارک زاکربرگ، رشد بزرگی را تجربه کردند، از این رو بسیاری از پروژه های رمزارزی دیگر در تلاش برای ورود به متاورس هستند تا از این قافله عقب نمانند. شیبا اینو نیز با راه اندازی شیبا لندز و Shiberse به این مهم دست یافته است.

منبع : UToday