CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار > جهان CoinSLanD شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ 0
ممنوع شدن استفاده از کارت های اعتباری برای خرید رمزارزها در تایوان

ممنوع شدن استفاده از کارت های اعتباری برای خرید رمزارزها در تایوان

یک شرکت رسانه ای محلی در تایوان گزارش داده است که کمیسیون نظارت مالی این کشور (FSC)، به دنبال ممنوعیت خرید رمزارزها با کارت های اعتباری است.

علاوه بر این، FSC به شرکت‌ های کارت اعتباری یادآور شد که اگر شیوه‌ های فعلی آنها الزامات اعلام شده این سازمان را برآورده نمی‌ کند، باید ظرف سه ماه خود را با قوانین جدید تطبیق دهند. پس از آن واحد حسابرسی باید انطباق داخلی خود را بررسی کرده و نتایج را به جلسه گزارش دهد.

FSC تایوان نامه‌ ای به انجمن بانکداری محلی تایوان ارسال کرده و به آنها یادآوری می‌ کند که دارایی‌ های دیجیتال بسیار سوداگرانه و خطرناک هستند و جریان نقدینگی برای نظارت مؤثر بر تراکنش‌ ها پیچیده و چالش برانگیز است.

در این گزارش آمده است که پردازنده های کارت اعتباری باید توجه داشته باشند و نباید از دارایی های دیجیتال استفاده کنند. با این حال، طبق این گزارش، اپراتورهای کارت اعتباری استدلال می کنند که کارت‌ ها صرفاً ابزار پرداخت مصرف‌ کننده هستند، نه ابزارهای سرمایه‌ گذاری و مدیریت ثروت با تراکنش‌ های اهرمی مالی بالا.

طبق تعهد تجاری فعلی، دارندگان کارت اعتباری باید به پلتفرم‌ های رمزارزها توجه کنند و هیچ معامله‌ ای را در آن ها انجام ندهند. همچنین در خبری دیگر، دولت مردمی شانگهای چین، بلاک چین، NFT و متاورس را در یک برنامه پنج ساله برای توسعه اقتصاد دیجیتال خود گنجانده است.

منبع : CoinQuora

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x