CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال CoinSLanD سه شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ 0
تحلیل تکنیکال کاردانو

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA)؛ سه شنبه ۱ شهریور

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA)، در پی اینکه ایجاد کف های نوسانی ۱۹ ژوئن (۲۹ خرداد)، نقدینگی موجود در زیر کف نوسان ۰.۴۳۵ دلاری را جمع‌آوری کرد و در اثر آن، برای نخستین بار این ساختار فرکتال را شکل داد. در اثر این حرکت، قیمت بلافاصله به بالای سطح ۰.۴۳۵ دلاری بازیابی شد و در نتیجه آن، روند صعودی کارانو آغاز شد.

قیمت کاردانو پس از یک هفته، ۲۴ درصد افزایش یافت. چنین ساختار های مشابهی سه بار در نمودار کاردانو شکل گرفتند. این ساختار آخرین بار بین ۲۰ تا ۲۳ آگوست(۲۹ مرداد تا ۱ شهریور) با افت ۲۰ درصدی کاردانو شکل گرفت.

کاردانو با رسیدن به این کف نوسانی، نقدینگی موجود در زیر کف های قیمتی برابر در حدود سطح معادل ۰.۴۸۸ دلار و کف نوسان ۲۷ جولای (۵ مرداد) در ۰.۴۵۰ دلار را جمع آوری کرد. این آلت کوین همچنین کمی بازیابی شد. قیمت این آلت کوین درحال حاضر حاکی از آن است که گاوها برای یک رالی آماده هستند.

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA)
نمودار ۴ ساعته ADA/USDT

در چنین شرایطی، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت کاردانو حداقل ۸ درصد افزایش یابد تا مانع ۰.۴۸۸ دلاری را مجدداً مورد امتحان قرار دهد. با عبور ADA از این مقاومت، قیمت در مسیر رشد به سمت سطح ۰.۵۰۵ دلاری قرار می گیرد. این روند صعودی در بهترین حالت،می تواند تا سطح ۰.۵۳۰ دلاری ادامه پیدا کند. بنابراین، کاردانو طی این روند، از سطح ۰.۴۵۶ دلاری، به میزان ۱۷ درصد رشد می کند.

از سوی دیگر، اگر قیمت کاردانو نتواند در بالای سطح ۰.۴۵۶ دلاری حفظ شود، این نشان دهنده ضعف ساختار مذکور است. با بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۰.۴۳۵ دلاری، سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت کاردانو ممکن است به سمت کف حمایت ۰.۴۱۵ دلاری حرکت کند.

منبع : FxStreet

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x