CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال CoinSLanD دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ 0
تحلیل تکنیکال پولکادات (DOT)

تحلیل تکنیکال پولکادات (DOT)؛ دوشنبه ۱۶ خرداد

تحلیل تکنیکال پولکادات (DOT)، رمزارز پولکادات از ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) درحال رنج زنی بود و به طور مداوم به سقف ها و کف های قیمتی پایین‌تر رسید.

در ۲ ژوئن (۱۲ خرداد)، گاوهای DOT به نظر می‌رسد که وارد عمل شده‌ و منجر به ثبت یک کف قیمتی بالاتر شدند. در نتیجه، پرایس اکشن این رمزارز در ۱۶ خرداد به میزان ۴ درصد رشد کرد.

اگر قیمت پولکادات در همین راستا به حرکت خود ادامه دهد، با یک خط روند نزولی روبه رو خواهد شد که به وسیله سقف های پایین تر شکل گرفته است. پس از آن، میانگین متحرک ساده ۱۰۰ چهار ساعته (SMA) در ۹.۷۶ دلار دنبال خواهد شد.

سطح مقاومت ۱۰.۳۷ دلاری، عاملی دیگری است که در مقابل روند صعودی پولکدات قرار دارد. بنابراین، این منطقه مقاومتی که از ۹.۷۶ دلار تا ۱۰.۳۷ دلار امتداد می‌یابد، روند صعودی را دشوار خواهد کرد. پس از آن، SMA 200 چهار ساعته در ۱۰.۷۵ دلار دنبال خواهد شد.

اگر قیمت پولکادات بتواند با کندلی چهار ساعته در بالای این سطح بسته شود و آن را به یک سطح حمایتی تبدیل کند، احتمال آغاز یک روند صعودی بیشتر خواهد شد. در چنین شرایطی ، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که DOT ​​با رشد ۲۶ درصدی به مقاومت ۱۳.۶۵ دلاری برسد.

تحلیل تکنیکال پولکادات (DOT)
نمودار ۴ ساعته DOT/USDT

با توجه به اینکه عبور پولکادات از این سطوح مقاومتی دشوار به نظر میرسد، ریجت و عقب نشینی این رمزارز از هر یک از این سطوح می تواند سناریوی خوشبینانه مذکور را محدود کند. با بسته شدن کندلی چهار ساعته زیر سطح ۹.۲۰ دلاری، قیمت به کف پایین تری میرسد و سناریوی گاوی باطل خواهد شد.

در چنین حالتی، قیمت پولکادات می‌تواند در حدود سطح حمایت فوری خود در ۸.۵۱ دلار نوسان کند و در صورت تداوم افزایش فشار فروش، قیمت به سطح ۷.۱۰ دلاری سقوط خواهد کرد.

منبع : FxStreet

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x