CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال CoinSLanD پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ 0
تحلیل تکنیکال شیبا اینو

تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ پنجشنبه ۲۷ مرداد

تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)، رمزارز شیبا اینو با یک کندل روزانه به میزان ۴۲ درصد افزایش یافت اما در نهایت این کندل را با سود ۳۳.۷ درصدی بست. پس از رسیدن SHIB به سقف نوسان ۰.۰۰۰۰۱۸۰ دلاری، قیمت شروع به عقب نشینی کرد. این عقب نشینی می تواند ناشی از سیو سود سرمایه گذاران باشد.

این روند اصلاحی فعلا تا زمانی که شیبا اینو به سطح حمایت پایدار در ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار برسد، ادامه خواهد یافت. در برخی از شرایط، حتی ممکن است قیمت شیبا اینو به سطوح پایین تر کاهش پیدا کند و سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری را مجددا مورد امتحان قرار دهد. حجم معاملات در این سطح از ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) به بیشترین میزان رسیده است، از این رو، این سطح به عنوان یک سطح حمایتی عمل می کند.

بنابراین، جهش از این دو سطح حمایتی می تواند منجر به آغاز روند صعودی بعدی شود. فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که قیمت شیبا اینو این بار به سقف برابری در حدود سطح ۰.۰۰۰۰۱۸۰ دلاری برسد ویا از این مانع عبور کرده و تا سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۰۰ دلاری پیش برود.

در مجموع، سرمایه گذاران می توانند انتظار رشد ۵۰ درصدی SHIB را در رالی بعدی داشته باشند، اما شرایط به طور کامل به قیمت بیت کوین بستگی دارد که دچار فروش ناگهانی و شدید نشود. این سناریوی گاوی برای SHIB تنها با ثبات بزرگترین رمزارز جهان و یا رسیدن آن به سطوح قیمتی بالاتر، معتبر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو
نمودار روزانه SHIB / USDT

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو نتواند در بالای سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلاری حفظ شود و با کندلی کندل روزانه، زیر این سطح بسته شود، سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت شیبا اینو می تواند با افت ۱۰ درصدی به سمت حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلاری حرکت کند.

منبع : FxStreet

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x