CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال CoinSLanD چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ 0
تحلیل تکنیکال سولانا

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)؛ چهارشنبه ۱۹ مرداد

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)، قیمت رمزارز سولانا پس از اینکه کف های بالاتر و سقف های پایین تر ایجاد کرد،حاکی از تحت فشار قرار گرفتن شدید SOL است . با این حال، تلاش اخیر این آلت کوین برای رسیدن به سطوح بالاتر در ۸ آگوست(۱۷ مرداد) منجر به ایجاد سقف پایین تری در ۴۳.۷۷ دلار شد. در حال حاضر، این آلت کوین بین موانع ۴۴.۳۷ دلار و ۳۸.۲۲ دلار معامله می شود.

اگرچه ممکن است این رمزارز درراستای جبران بخشی از ضرر و زیان های خود افزایش یابد، اما وضیعت کلی این بازار در حال حاضر به سمت خرس ها تغییر جهت می دهد. بنابراین، سرمایه گذاران باید منتظر نوسانات ثابت قیمت سولانا بین موانع فوق الذکر باشند که به دنبال ان، سطح حمایت ۳۸.۲۲ دلاری از دست میرود.

در این صورت، SOL در مسیر سقوط ۱۷ درصدی به سمت حمایت ۳۱.۶۶ دلاری قرار می گیرد. این سطح به عنوان یک سطح حمایتی عمل می کند، اما ممکن است قیمت به دلیل نقدینگی موجود در زیر آن، به زیر این سطح نیز برسد. در شرایط بسیار نامطلوب، این سطح حمایتی از بین خواهد رفت و قیمت سولانا ممکن است سطح حمایت هفتگی در ۲۴.۵۲ دلار را مجددا مورد امتحان قرار دهد.

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)
نمودار روزانه SOL / USDT

از سوی دیگر، اگر قیمت سولانا بتواند از سطح حمایت ۳۸.۲۲ دلاری جهش یابد و از مانع ۴۷.۴۳ دلار عبور کند، این منجر به بی اعتباری سناریوی خرسی خواهد شد

در چنین شرایطی، قیمت سولانا می تواند به سمت سطح مقاومت ۵۹.۳۱ دلاری حرکت کند.

منبع : FxStreet

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x