CoinSLanD

سرزمین سکه ها، تحلیل و اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال CoinSLanD سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
تحلیل تکنیکال زیلیکا (ZIL)

تحلیل تکنیکال زیلیکا (ZIL)؛ سه شنبه ۶ اردیبهشت

تحلیل تکنیکال زیلیکا (ZIL)، رمزارز زیلیکا در عرض یک هفته توانست با رشد ۳۹۲ درصدی از ۰.۰۴۶ دلار به ۰.۲۳۰ دلار افزایش یابد. این رشد عظیم بین ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) و ۲ آوریل (۱۳ فروردین) با فشار فروش مواجه شد و در نتیجه، ZIL از ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) سقوط ۵۸ درصدی خود را آغاز کرد و به ۰.۰۹۵ دلار رسید. از آن زمان به بعد، این رمزارز بهبود یافت و در حال حاضر در سطح ۰.۱۰۳ دلاری معامله می شود.

همچنین گفتنی است که فشار فروش اخیر منجر به ایجاد کف های پایین تر شده است که می‌توان آنها را با استفاده از خط روند متصل کرد. هر بار که قیمت زیلیکا به این خط روند برخورد کرد ، با افزایش فشار خرید روبه رو شد.

با این حال، ZIL با سقوط ۲۶ آوریل، به زیر مرز پایین تری محدوده رنجی خود (۰.۱۰۶ دلار) کاهش یافته است. از این رو، هرگونه بازیابی سریع قیمت به بالای این مرز همچنان می تواند ZIL را را در مسیر مورد امتحان قرار دادن مرز بالای محدوده (۰.۱۳۳ دلار) قرار دهد.

اگر خریداران موفق به بستن کندلی روزانه در بالای سطح ۰.۱۳۳ دلاری شوند، بر یک مقاومت قابل توجه غلبه خواهند کرد. در چنین شرایطی، قیمت زیلیکا، این فرصت خواهد داشت که به سطح ۰.۱۸۰ دلاری جهش یابد. در صورت تداوم افزایش فشار خرید، ممکن است ZIL یک بار دیگر سقف بی سابقه خود را مورد امتحان قرار دهد.

تحلیل تکنیکال زیلیکا (ZIL)
نمودار روزانه ZIL / USDT

از سوی دیگر، بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۰.۰۹۷ دلاری، سناریوی گاوی را باطل می کند. در چنین شرایطی، ZIL در مسیر افت ۴۷ درصدی به سمت سطح ۰.۰۵۰ دلاری قرار خواهد گرفت.

منبع : FxStreet

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x