CoinSLanD

مرجع کامل اخبار، تحلیل ها و آموزش‌ های بیت کوین و ارز های دیجیتال

اخبار > متاورس CoinSLanD Friday 11 March 2022 0
بانک تجاری سیام تایلند وارد دنیای متاورس می شود

بانک تجاری سیام تایلند وارد دنیای متاورس می شود

بانک تجاری سیام (SCB) تایلند رسماً اعلام کرد که اولین دفتر مرکزی متاورس خود را در Sandbox متاورس راه اندازی می کند. با این تصمیم، بانک تایلند به دومین سازمان مالی بزرگ تبدیل شد که در دنیای مجازی جای خود را پیدا کرد. اولین مورد جی پی مورگان است.

همچنین، SCB گفت که در 11 مارس (20 اسفند) میزبان «خانه باز در متاورس» خواهد بود تا دفتر مرکزی مجازی خود را به نمایش بگذارد. اینجاست که قصد دارد میزبان کارگاه ها و بحث ها باشد.

موکایا پانیچ (Mukaya Panich)، مدیر ارشد سرمایه گذاری در SCB 10X، گفت:

فناوری‌های مالی آینده، مانند بلاک چین، دارایی دیجیتال، دیفای و متاورس، زمینه‌های اصلی مورد علاقه ما برای کشف شدن هستند.

پانیچ همچنین اظهار داشت که متاورس نقش مهمی را ایفا می کند و خلق بی نهایت را در دنیای دیجیتال ممکن می کند و در عین حال مرزهای جدیدی را برای اقتصاد آینده شکل می دهد. این بانک همچنین گفت که دفتر مرکزی به گونه ای طراحی خواهد شد که گذشته، حال و آینده فرهنگ تایلند را منعکس کند.

به گفته مقامات بانک، در دفتر مرکزی، کاربران می توانند سه محیط طراحی شده را بررسی کنند، به نمایش محصولات بپیوندند، فضای کاری را به اشتراک بگذارند و با شرکت کنندگان در سراسر جهان تعامل کنند. آنها امیدوارند این پرتاب باعث افزایش حضور تایلند در متاورس شود.

SCB جدا از اینکه بزرگترین بانک است، قدیمی ترین بانک در تایلند نیز می باشد. بنابراین، سرمایه‌گذاری یک بانک قدیمی در حوزه‌های دیجیتال جدید احتمالاً الهام‌بخش بسیاری از مؤسسات مالی خواهد بود که در حصار کریپتو و قلمرو متاورس هستند.

منبع : CoinQuora